Словакия Цоргон лига
Суперлига класиране
Super Liga: Regular Season
Super Liga: Relegation Round
Super Liga: Championship Round
М | П | Р | З | ГР | Last 5 | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Слован Братислава | 22 | 18 | 3 | 1 | 41 | 57 | |
2 | Жилина | 22 | 12 | 5 | 5 | 10 | 41 | |
3 | Спартак Търнава | 22 | 12 | 3 | 7 | 9 | 39 | |
4 | Дунайска Стреда | 22 | 10 | 7 | 5 | 10 | 37 | |
5 | Подбрезова | 22 | 10 | 4 | 8 | 6 | 34 | |
6 | Ружомберок | 22 | 9 | 7 | 6 | -3 | 34 | |
7 | Тренчин | 22 | 9 | 7 | 6 | 8 | 34 | |
8 | Дукла Банска Бистрица | 22 | 9 | 7 | 6 | 8 | 34 | |
9 | Скалица | 22 | 6 | 5 | 11 | -6 | 23 | |
10 | Кошице | 22 | 4 | 5 | 13 | -26 | 17 | |
11 | Земплин Михаловце | 22 | 1 | 7 | 14 | -23 | 10 | |
12 | Злате Моравце | 22 | 0 | 4 | 18 | -34 | 4 | |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Слован Братислава | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 |
2 | Жилина | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
6 | Ружомберок | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 |
4 | Дунайска Стреда | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 |
5 | Подбрезова | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 |
7 | Тренчин | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 |
3 | Спартак Търнава | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 |
9 | Скалица | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 |
8 | Дукла Банска Бистрица | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 |
10 | Кошице | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
11 | Земплин Михаловце | 11 | 1 | 4 | 6 | 7 |
12 | Злате Моравце | 11 | 0 | 3 | 8 | 3 |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Слован Братислава | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 |
3 | Спартак Търнава | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 |
8 | Дукла Банска Бистрица | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 |
2 | Жилина | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 |
4 | Дунайска Стреда | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 |
7 | Тренчин | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 |
5 | Подбрезова | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 |
6 | Ружомберок | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 |
9 | Скалица | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 |
10 | Кошице | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 |
11 | Земплин Михаловце | 11 | 0 | 3 | 8 | 3 |
12 | Злате Моравце | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 |
М | П | Р | З | ГР | Last 5 | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дукла Банска Бистрица | 24 | 10 | 8 | 6 | 9 | 38 | |
2 | Тренчин | 24 | 9 | 8 | 7 | 6 | 35 | |
3 | Скалица | 24 | 7 | 5 | 12 | -5 | 26 | |
4 | Кошице | 24 | 4 | 6 | 14 | -27 | 18 | |
5 | Земплин Михаловце | 24 | 3 | 7 | 14 | -20 | 16 | |
6 | Злате Моравце | 24 | 0 | 5 | 19 | -36 | 5 | |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
5 | Земплин Михаловце | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
1 | Дукла Банска Бистрица | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
4 | Кошице | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
2 | Тренчин | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
3 | Скалица | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
6 | Злате Моравце | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дукла Банска Бистрица | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
3 | Скалица | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
5 | Земплин Михаловце | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Тренчин | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
6 | Злате Моравце | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
4 | Кошице | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
М | П | Р | З | ГР | Last 5 | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Слован Братислава | 24 | 19 | 3 | 2 | 40 | 60 | |
2 | Спартак Търнава | 24 | 14 | 3 | 7 | 14 | 45 | |
3 | Жилина | 24 | 13 | 5 | 6 | 10 | 44 | |
4 | Дунайска Стреда | 24 | 11 | 7 | 6 | 8 | 40 | |
5 | Ружомберок | 24 | 10 | 7 | 7 | -2 | 37 | |
6 | Подбрезова | 24 | 10 | 4 | 10 | 3 | 34 | |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Спартак Търнава | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
3 | Жилина | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
4 | Дунайска Стреда | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
1 | Слован Братислава | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
5 | Ружомберок | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
6 | Подбрезова | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Слован Братислава | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Спартак Търнава | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
5 | Ружомберок | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
3 | Жилина | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
4 | Дунайска Стреда | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
6 | Подбрезова | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
17:3031 мар | Спартак Търнава - Жилина | -- | |
18:3030 мар | Слован Братислава - Подбрезова | -- | |
16:0030 мар | Злате Моравце - Кошице | -- | |
16:0030 мар | Дукла Банска Бистрица - Тренчин | -- | |
16:0030 мар | Скалица - Земплин Михаловце | -- | |
18:30 | Ружомберок - Дунайска Стреда | -- | 1 |
FT | Слован Братислава - Спартак Търнава | 02 | 3 |
FT | Дунайска Стреда - Жилина | 21 | |
FT | Тренчин - Скалица | 13 | |
FT | Дукла Банска Бистрица - Злате Моравце | 00 | |
FT | Подбрезова - Ружомберок | 02 | |
FT | Земплин Михаловце - Кошице | 10 |
Ружомберок - 01Слован Братислава
Суперлига, 08 март 18:302.39Двоен Шанс: 1x10
1.31Над 1.5 гола10
Жилина - 11Земплин Михаловце
Суперлига, 24 февруари 16:001.50Жилина да бие10
Земплин Михаловце - 01Ружомберок
Суперлига, 17 февруари 16:001.57Двоен Шанс: 2x10
- 100% Земплин Михаловце
- 0% Равен
- 0% Ружомберок
Жилина - 04Слован Братислава
Суперлига, 09 февруари 18:301.50Двата отбора да отбележат10
- 0% Жилина
- 0% Равен
- 100% Слован Братислава
Спартак Търнава - 10Земплин Михаловце
Суперлига, 17.12.2023 16:001.37Спартак Търнава да бие10
1.71Над 2.5 гола10
- 100% Спартак Търнава
- 0% Равен
- 0% Земплин Михаловце
Слован Братислава - 51Земплин Михаловце
Суперлига, 01.11.2023 16:001.20Слован Братислава да бие10
1.53Над 2.5 гола10
- 100% Слован Братислава
- 0% Равен
- 0% Земплин Михаловце
Слован Братислава - 20Тренчин
Суперлига, 08.10.2023 18:001.53Азиатски Хендикап: Гост +1.510
1.63Двата отбора да отбележат10
Подбрезова - 03Ружомберок
Суперлига, 23.05.2023 17:301.64Над 9.5 Корнера10
4.401/110
- 75% Подбрезова
- 25% Равен
- 0% Ружомберок
Дукла Банска Бистрица - 13Жилина
Суперлига, 23.05.2023 17:302.35Над 3.5 гола10
1.47Двата отбора да отбележат10
- 60% Дукла Банска Бистрица
- 20% Равен
- 20% Жилина
Спартак Търнава - 42Жилина
Суперлига, 20.05.2023 18:001.51Под 3.5 гола10
Дунайска Стреда - 10Дукла Банска Бистрица
Суперлига, 20.05.2023 18:001.70Азиатски Хендикап: Гост +1.510
Слован Братислава - 01Подбрезова
Суперлига, 20.05.2023 18:001.80Двата отбора да отбележат10
Жилина - 01Дунайска Стреда
Суперлига, 13.05.2023 16:301.91Дунайска Стреда да бие10
Дукла Банска Бистрица - 12Слован Братислава
Суперлига, 13.05.2023 16:301.53Слован Братислава да бие10
Дунайска Стреда - 23Слован Братислава
Суперлига, 07.05.2023 17:301.93Под 2.5 гола10