ТВ програма с мачовете

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения

01:30
Футбол: Цюрих - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа"
08:00
УЕФА Шампионска лига: Брюж - Монако
08:00
Футбол: Черно море - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
09:30
Обзор "Лига Европа"
10:00
Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа"
10:00
Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Тотнъм
10:00
Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Цървена звезда
12:05
Футбол: Ним - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
12:30
Футбол: Локомотив Пловдив - Витоша, мач от Първа професионална лига, директно
13:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Наполи
14:15
Футбол: Цюрих - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа"
14:30
Футбол: Мидълзбро - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно
15:00
Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Мьонхенгладбах
15:00
Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
16:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Атлетико М
16:05
Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
16:30
Футбол: Бундеслига, Майнц - Байерн Мюнхен, директно
17:00
Футбол: Болтън Уондърърс - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
17:00
Футбол: Ливърпул - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, директно
17:30
Футбол: Ботев Враца - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
18:30
Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Херта
19:30
Футбол: Лестър Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
19:30
Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Щутгарт, директно
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:35
Обзор "Лига Европа"
23:00
Футбол: Холандска Ередивизи
10:00
Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
11:20
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
11:30
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
11:30
Футбол: Испанска Ла Лига
12:00
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
12:05
Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
13:10
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
13:30
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
15:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
15:00
Футбол: Добруджа - Арда, мач от Втора професионална лига, директно
15:10
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер
15:30
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
15:30
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
16:00
Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, директно
16:30
Футбол: Бундеслига, Херта - Фрайбург, директно
17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
17:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
17:30
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
18:00
Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
18:00
Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
19:00
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Майнц 05, директно
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига
20:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
21:00
Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
21:45
Футбол: Испанска Ла Лига
22:00
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
22:15
Футбол: MLS, мач от източната конференция, директно
23:00
Футбол: Добруджа - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
00:15
Футбол: MLS
00:30
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
01:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
02:20
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Футбол: Испанска Ла Лига
08:00
УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
08:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
09:15
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
09:30
Футбол: MLS
10:00
Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М
10:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
11:05
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
12:00
Футбол: Борнемут - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
14:00
Футбол: Шефилд Уенздей - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
14:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
15:30
Футбол: MLS
15:35
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
18:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
18:05
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:00
Футбол: MLS
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
20:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
22:00
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:15
Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
22:30
Футбол: MLS
23:40
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:45
Футбол: MLS
01:30
Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
04:00
"Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
05:10
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
07:00
Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
08:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
08:00
Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
10:00
Футбол: Валенсия - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Добруджа - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
11:45
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
12:00
Футбол: Кардиф Сити - Фулъм, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
13:00
Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
15:00
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Футбол: MLS
16:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
16:50
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
17:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
17:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
17:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
18:00
Футбол: MLS
18:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04
18:05
Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1, повторение
18:40
Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:00
Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
19:00
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
22:15
Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
23:30
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
23:55
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
03:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
05:10
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Футбол: MLS
08:00
УЕФА Шампионска лига - големите финали
08:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
09:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
10:00
Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
10:00
Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Русия - Турция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:00
Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
15:50
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
17:00
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
17:40
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:00
Футбол: MLS, обзор на кръга
18:00
УЕФА Шампионска лига - големите финали
18:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05
Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:00
Шампионска лига (обзор)
19:00
Футбол: Реал /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
19:30
Студио УЕФА Шампионска лига
19:30
Студио "Шампионска лига"
19:55
ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Брюж - Монако
20:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 9-и епизод
20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 15-и епизод, директно
20:00
Айндховен - Тотнъм (футбол от Шампионска лига)
20:30
Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
21:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
22:00
Барселона - Интер (футбол от Шампионска лига)
22:00
ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Цървена звезда
22:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
22:15
Футбол: Шефилд Уенздей - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
22:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
23:35
Футбол: Цюрих - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
00:00
Студио "Шампионска лига"
00:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
00:00
Футбол: MLS
00:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Атлетико М
00:30
Шампионска лига (най-интересното от срещите през деня)
01:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
01:45
ПСЖ - Наполи (футбол от Шампионска лига)
02:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
04:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Наполи
05:10
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
УЕФА Шампионска лига: Брюж - Монако
07:10
Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
08:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Тотнъм
08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Цървена звезда
10:00
Футбол: Реал /М/ - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
12:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Наполи
13:00
Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Атлетико М
15:00
Футбол: Добруджа - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
15:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
16:00
Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
16:20
Футбол: Цюрих - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
17:00
Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
18:00
УЕФА Шампионска лига - обзори
18:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05
Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
18:30
Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:00
Футбол: MLS, обзор на кръга
19:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
19:25
Студио "Футбол" коментарно предаване
19:40
ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Милан - Бетис
19:45
Студио "Лига Европа"
19:50
Футбол: Цюрих - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Цюрих
19:55
Футбол: "Ларнака" - "Лудогорец", среща от турнира на "Лига Европа" пряко предаване от Кипър
20:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод
20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 13-и епизод, директно
20:00
Спортинг Лисабон - Арсенал (футбол от Лига Европа)
21:30
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
21:50
Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Лондон
22:00
Олимпик Марсилия - Лацио (футбол от Лига Европа)
22:00
ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Рейнджърс - Спартак М
23:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
23:30
Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
23:50
Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
00:00
Лига Европа (най-интересното от срещите през деня)
00:00
УЕФА Лига Европа: Спортинг Л - Арсенал
01:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
01:30
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 13-и епизод, повторение
01:40
Футбол: Цюрих - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа"
02:00
УЕФА Лига Европа: Олимпик М - Лацио
04:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Бетис
08:00
Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
09:15
Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
10:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
10:00
Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1, повторение
11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 13-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Лига Европа: Спортинг Л - Арсенал
12:05
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
14:00
УЕФА Лига Европа: Олимпик М - Лацио
14:50
Футбол: Цюрих - Байер Леверкузен - среща от турнира "Лига Европа"
15:00
Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
15:15
Обзор "Лига Европа"
16:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Бетис
16:40
Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа"
17:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 15-и епизод, повторение
17:30
Футбол: Черно море - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
18:00
УЕФА Лига Европа: Рейнджърс - Спартак М
18:30
Футбол: АЕК Ларнака - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
19:45
Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига, директно
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:20
Обзор "Лига Европа"
21:00
Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:30
УЕФА Шампионска лига - големите финали
21:30
Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Мьонхенгладбах, директно
21:45
Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно
21:45
Футбол: Ним - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
22:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
23:25
Футбол: Челси - БАТЕ Борисов - среща от турнира "Лига Европа"

Какво мога да намеря тук?

В тази страница ще откриете ТВ програма на футболните мачове за всеки един ден от седмица. В таблицата по-горе сме включили всеки телевизионен канал, на който може да гледате предстоящи футболните срещи. Избирайки ден от седмицата, можете да проследите по часове на кой канал каква среща се провежда.


Кои програми са включени?

  • Film
  • БНТ 1
  • БНТ HD
  • Ring BG
  • Sport 1
  • EuroSport
  • Nova Sport
  • Diema Sport
  • Diema Sport HD
  • Diema Sport HD 2

ТВ програма с мачовете
4.5 (89.57%) 94 votes
X
Ексклузивни бонуси
200лв
Врътки: x6
Мин. Коеф.: 2.00
Мин. Депозит: 10лв
18+ T&C apply
110 лв.
Врътки: 3x
Мин. Коеф.: 1.50
Мин. Депозит: 10 лв.
18+ T&C apply | begambleaware.org | Play Responsibly
Мин. Коеф.: 1.20
Мин. Депозит: 10 лв.
Оферта за нови клиенти. До 100лв бонус за нови клиенти в bet365.
Изисква се минимален депозит от 5лв и 1x превъртане за да усвоите бонуса. Мин. коефициенти и разплащателни методи са приложени. Изключва се връщането на залога. Прилагат се срокове, правила и условия