ТВ програма с мачовете

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения

12:00
Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
13:00
Европейско първенство по минифутбол: четвъртфинална среща
13:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
14:00
Европейско първенство по минифутбол: полуфинална среща пряко предаване от Киев
14:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
14:00
Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
14:30
Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
15:15
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
16:00
Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
16:30
Футбол: Дрохтерсен/Асел - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
16:45
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига, директно
18:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
18:30
Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
19:30
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
19:30
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
19:30
Футбол: Eрцгебирге Ауе - Майнц 05, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
21:00
Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
21:45
Футбол: Ханза Рощок - Щутгарт, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
22:00
Европейско първенство по минифутбол: финал пряко предаване от Киев
22:00
Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
23:00
Футбол: MLS, Сиатъл - Лос Анджелис Галакси, директно
23:00
Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
23:30
Футбол: Гингам - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
23:40
Футбол: Пфорцхайм - Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия, запис
00:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
00:00
Футбол: Милуол - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, запис
01:00
Футбол: Байерн ТВ
01:20
Футбол: Престън Норт Енд - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, запис
01:20
Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, запис
01:30
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
01:30
Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
02:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
02:30
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
03:10
Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
06:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
08:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
08:00
Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
08:45
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
09:30
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
09:30
Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
10:00
Футбол: Престън Норт Енд - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
12:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
12:00
УЕФА Суперкупа: Реал М - Атлетико М
12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
13:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
14:00
Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00
Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
15:30
Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, директно
15:50
Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
16:00
Футбол: Страсбург - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
16:30
Футбол: Виктория Кьолн - РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
17:00
Концерт на група Сигнал - 2-ра част
18:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:00
Футбол: Барса ТВ
18:15
Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, директно
19:30
Футбол: Хащедт - Борусия Мьонхенгладбах, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:10
Футбол: Тулуза - Бордо, мач от френската Лига 1, запис
21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
22:00
Футбол: Ним - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
23:00
Футбол: MLS, Атланта - Кълъмбъс, директно
23:00
Футбол: Дрохтерсен/Асел - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
23:30
Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
00:55
Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
01:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
01:30
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
02:00
Футбол: Холандска Ередивизи
02:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
02:55
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
04:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
05:00
Футбол: Барса ТВ
05:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
06:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
06:00
Футбол: Барселона - Севиля (Суперкупа на Испания 2018 - повторение)
07:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
07:30
"Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
08:00
Футбол: Холандска Ередивизи
08:00
Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
09:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
10:00
Футбол: Барса ТВ
10:00
Футбол: Гингам - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
10:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
12:00
Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Ханза Рощок - Щутгарт, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
12:10
Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА
12:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
13:00
Европейско първенство по минифутбол: полуфинална среща
13:00
Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
13:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
14:00
Футбол: Ним - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Лестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
14:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
15:00
Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
15:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
16:00
Футбол: Дрохтерсен/Асел - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
16:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал, директно
17:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
17:10
Европейско първенство по минифутбол: финал
18:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, директно
18:25
Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира "Лига Европа"
19:00
Футбол: Холандска Ередивизи
19:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, четвъртфинал
19:30
Футбол: Айнтрахт Брауншвайг - Херта, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
20:15
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал, директно
20:30
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, директно
21:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
21:45
Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно
22:00
Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
23:30
Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира "Лига Европа"
23:40
Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
00:00
"Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
00:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
01:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
02:00
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
02:15
Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
02:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
03:00
Футбол: Холандска Ередивизи
03:00
Европейско първенство по минифутбол: България - Ирландия
04:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
04:00
Футбол: Байерн ТВ
05:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
06:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
07:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
08:00
Футбол: Холандска Ередивизи
08:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
08:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
10:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
10:00
Футбол: Барса ТВ
10:00
Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
12:05
Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
13:00
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
13:20
Европейско първенство по минифутбол: България - Ирландия
14:00
Футбол: Реймс - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
15:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
15:00
Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00
Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
15:30
Футбол: Холандска Ередивизи
16:00
Футбол: Хащедт - Борусия Мьонхенгладбах, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
17:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
17:20
Европейско първенство по минифутбол: България - Босна и Херцеговина
18:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
18:10
Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира "Лига Европа"
19:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
19:00
Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
19:30
Футбол: MLS, обзор на кръга
20:00
Футбол: Байерн ТВ
20:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
21:00
Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
21:45
Футбол: Суонси Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
22:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
22:00
Футбол: Шампионска лига
23:00
Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
23:35
Футбол: ЦСКА - ФК Копенхаген, среща от турнира "Лига Европа"
00:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
01:25
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
01:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
03:00
Футбол: Шампионска лига
05:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
06:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
08:00
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Лестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
10:30
Футбол: Байерн ТВ
12:05
Футбол: Айнтрахт Брауншвайг - Херта, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
13:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
13:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
14:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
14:00
Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Шампионска лига
14:10
Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
15:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
15:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
16:00
Европейско първенство по минифутбол: България - Казахстан
16:00
Футбол: Щайнбах - Аугсбург, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
18:00
Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00
Футбол: Престън Норт Енд - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
19:30
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 2-и епизод
19:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, директно
20:00
Футбол: Барса ТВ
20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
20:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
21:30
Студио "Шампионска лига"
21:30
Студио УЕФА Шампионска лига
21:45
Футбол: Астън Вила - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно
22:00
Аякс - Динамо Киев (футбол от Шампионска лига)
22:00
УЕФА Шампионска лига: Види - АЕК 
22:00
Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
22:00
Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
00:00
Студио "Шампионска лига"
00:00
Футбол: Холандска Ередивизи
00:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
00:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - Динамо Киев
00:00
Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
00:30
Шампионска лига (най-доброто от срещите през деня)
01:15
Йънг Бойс - Динамо Загреб (футбол от Шампионска лига)
02:00
УЕФА Шампионска лига - обзори
02:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
02:20
УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Динамо Загреб
03:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
03:00
Футбол: Шампионска лига
04:10
УЕФА Шампионска лига: Види - АЕК 
05:00
Футбол: Барса ТВ
07:35
Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА
08:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
08:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Ботев Враца - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
12:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 2-и епизод, повторение
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
12:05
Футбол: Пфорцхайм - Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
12:15
Футбол: Шампионска лига
13:00
Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00
Футбол: Манчестър Сити - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
14:00
Футбол: Тулуза - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Динамо Загреб
14:35
Германия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
15:00
Футбол: Барса ТВ
15:00
Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
15:00
Футбол: Лестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
15:30
Футбол: Холандска Ередивизи
16:00
Футбол: Айнтрахт Брауншвайг - Херта, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Види - АЕК 
16:25
Европейско първенство по минифутбол: България - Албания
17:00
Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
18:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - Динамо Киев
18:00
Футбол: Левски - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
19:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 6-и епизод
19:00
Футбол: Милуол - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, директно
20:00
Футбол: Барса ТВ
21:00
Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
21:15
Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
23:00
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторение
23:15
Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
01:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
01:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
02:00
Футбол: Байерн ТВ
08:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
08:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
10:00
Футбол: Реймс - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Динамо Загреб
10:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
11:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
11:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 6-и епизод, повторение
11:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
12:00
Португалия - Испания, среща от световното първенство по футбол
12:00
УЕФА Шампионска лига: Види - АЕК 
12:05
Футбол: Дрохтерсен/Асел - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
13:00
Футбол: Барса ТВ
13:00
Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
14:00
Футбол: Гингам - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - Динамо Киев
14:00
Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
14:05
Германия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
14:30
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
15:00
Футбол: Кардиф Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
15:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
15:55
Европейско първенство по минифутбол: четвъртфинална среща
16:00
Футбол: Гройтер Фюрт - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
16:45
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, малък финал, директно
17:00
Футбол: Холандска Ередивизи
17:00
Футбол: Лестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
17:30
Футбол: ЦСКА 1948 - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
18:45
Футбол: Дунав - Септември, мач от Първа професионална лига, директно
19:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, полуфинал
20:15
Футбол: Световно първенство за девойки до 20 години, финал, директно
21:00
Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
21:30
Футбол: Бундеслига, Байерн - Хофенхайм, директно
21:45
Футбол: Мидълзбро - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
21:45
Футбол: Лион - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно

Какво мога да намеря тук?

В тази страница ще откриете ТВ програма на футболните мачове за всеки един ден от седмица. В таблицата по-горе сме включили всеки телевизионен канал, на който може да гледате предстоящи футболните срещи. Избирайки ден от седмицата, можете да проследите по часове на кой канал каква среща се провежда.


Кои програми са включени?

  • Film
  • БНТ 1
  • БНТ HD
  • Ring BG
  • Sport 1
  • EuroSport
  • Nova Sport
  • Diema Sport
  • Diema Sport HD
  • Diema Sport HD 2

ТВ програма с мачовете
4.5 (90.67%) 90 votes
X
Ексклузивни бонуси
200лв
Оферта за август 2018
Врътки: x6
Мин. Коеф.: 2.00
Мин. Депозит: 10лв
Вземете стартов бонус
Мин. Коеф.: 1.20
Мин. Депозит: £5
Оферта за нови клиенти. До 100лв бонус за нови клиенти в bet365.
Изисква се минимален депозит от 5лв и 1x превъртане за да усвоите бонуса. Мин. коефициенти и разплащателни методи са приложени. Изключва се връщането на залога. Прилагат се срокове, правила и условия
110 лв.
Оферта за август 2018
Врътки: 3x
Мин. Коеф.: 1.50
Мин. Депозит: 10 лв.