Мачовете ДНЕС / ТВ Програма

00:00
Футбол: Нант - Марсилия Лига 1 на Франция (2021-22) /п/
00:00
Футбол: Херта Берлин - Аугсбург Бундеслига (2021-22) /п/
00:00
Серия А: Верона - Каляри повторение
01:40
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
02:00
Футбол: Рен - Лил Лига 1 на Франция (2021-22) /п/
02:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
04:10
Футбол: Украйна - България, приятелска среща - СЪБОТА, 4 декември 2021 година
05:00
Серия А: Обзор 15 кръг повторение
05:30
"Седмично в Бундеслигата" предаване за германски футбол (2021-22) /п/
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
06:00
Футбол: Нюрнберг - Санкт Паули Втора Бундеслига (2021-22) /п/
06:00
Лига Европа: Локомотив Москва - Лацио Пета среща от груповата фаза повторение
06:10
Футбол: Северна Ирландия - Италия, квалификационна среща за световно първенство
07:30
Футбол: Гейтсхед - Чарлтън Атлетик Купа на Футболната асоциация (2021-22) /п/
08:00
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
08:00
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
08:00
Шампионска лига: Динамо Киев - Байерн Мюнхен Пета среща от груповата фаза повторение
08:00
Тенис: Мач 12 Купа Дейвис (2021), полуфинал /п/
08:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, повторение
09:00
efbet Лига: Преди кръга предаване за български футбол (2021-22) /п/
09:15
Футбол: Италия - Белгия, среща за 3-4 място на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
09:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига /п/
10:00
Футбол: Вердер Бремен - Ерцгебирге Ауе Втора Бундеслига (2021-22) /п/
10:00
Италия, Серия А: Болоня - Рома, 15.кр.
10:00
Серия А: Лацио - Удинезе повторение
10:30
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
11:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
12:00
Студио "Футбол" директно
12:00
Серия А: Торино - Емполи повторение
12:00
Футбол: Фулъм - Борнемут Чемпиъншип (2021-22) /п/
12:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи, 15.кр.
12:30
Футбол: Ботев Враца - Берое efbet Лига (2021-22) директно
13:30
"Преди кръга в английската Висша Лига" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:45
Серия А: Интер - Специя повторение
14:00
Италия, Серия А - обзор на 15.кр
14:00
Тенис: Мач 13 Купа Дейвис (2021), полуфинал директно
14:25
Студио "Футбол" директно
14:30
Италия, Серия А - преди 16..кр
14:30
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Челси Висша лига директно
14:30
Футбол: Ковънтри Сити - Уест Бромич Албиън Чемпиъншип (2021-22) директно
15:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
15:00
Футбол: Левски - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) директно
15:30
Студио "Футбол" на живо
16:00
Серия А: Милан - Салернитана на живо
16:30
Футбол: Майнц - Волфсбург Бундеслига (2021-22) директно
16:55
Студио "Футбол" директно
17:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул Висша лига директно
17:15
УЕФА Евро 2020: Финалната седмица документален филм
17:40
Футбол: Украйна - България, приятелска среща
18:00
Студио "Футбол" на живо
18:30
Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
18:30
Студио "Футбол" на живо
19:00
"Футбол: Манчестър Сити - Тотнъм
19:00
Серия А: Рома - Интер на живо
19:30
Футбол: Уотфорд - Манчестър Сити Висша лига (2021-22) директно
19:30
Футбол: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен Бундеслига (2021-22) директно
20:45
Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, директно
21:00
Студио "Футбол" на живо
21:15
Футболни хамелеони тв филм /2008 г./, режисьор Стойчо Шишков, в ролите: Стойко Пеев, Владимир Колев, Венцислав Димитров, Димитър Димитров, Деян Иванов, Васил Петров, Тихомир Благоев, Александър Иванов...
21:20
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
21:30
Футбол: Санкт Паули - Шалке 04 Втора Бундеслига (2021-22) директно
21:45
Серия А: Наполи - Аталанта на живо
22:00
Футбол: Ланс - Пари Сен Жермен Лига 1 на Франция директно
22:30
Футбол: Байер Леверкузен - Гройтер Фюрт Бундеслига (2021-22) запис
23:30
Футбол: Саутхямптън - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига запис
23:45
Студио "Футбол" на живо
14:00
Футбол: Волфсбург - Борусия Дортмунд Бундеслига (2021-22) /п/
15:00
Италия, Серия А: Милан - Сасуоло, 14.кр
15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) директно
15:00
Серия А: Верона - Каляри повторение
15:30
Италия, Серия А: Аталанта - Венеция, 15.кр.
15:55
Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни - Спецовете са силно впечатлени, когато пристига клиент, решен да продаде пръстен с печат, принадлежал някога на гангстерския бос...
16:00
Футбол: Ница - Метц Лига 1 на Франция /п/
16:30
Футбол: Норич Сити - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига /п/
16:55
Студио "Футбол" директно
17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
19:00
Студио "Футбол" на живо
19:25
Студио "Футбол" директно
19:30
Серия А: Интер - Специя на живо
19:30
ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Рома, 15.кр.
20:00
"Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22) директно
20:30
Висша лига: Обзор на кръга от вторник предаване за английски футбол (2020-21)
21:00
Футбол: Челси - Арсенал класика от Висшата лига (2011-2012) /п/
21:30
Студио "Футбол" на живо
21:30
Футбол: Уотфорд - Челси Висша лига (2021-22) директно
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи, 15.кр.
21:45
Серия А: Дженоа - Милан на живо
22:15
Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити Висша лига (2021-22) директно
22:15
Футбол: Евертън - Ливърпул Висша лига директно
23:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Ница Лига 1 на Франция (2021-22) запис
23:45
Студио "Футбол" на живо
23:45
Футбол: Италия - Белгия, среща за 3-4 място на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
01:40
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
04:30
Световно първенство по футзал: Руски футболен съюз - Виетнам, осминафинална среща - ВТОРНИК, 7 декември 2021 година
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
08:00
УЕФА Шампионска лига - обзори
08:00
Футбол: Миньор - Хебър Втора професионална лига (2021-22) /п/
10:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - обзори
10:30
Футбол: Арда - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
12:00
УЕФА Лига Европа: Цървена звезда - Лудогорец
12:30
Футбол: Пирин - ЦСКА efbet Лига (2021-22) /п/
13:40
Световна купа по плажен футбол, финал
14:30
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
15:30
Футбол: Славия - Локомотив Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
18:00
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
18:05
УЕФА Евро 2020: Финалната седмица документален филм
18:30
Футбол: Република Ирландия - Португалия, квалификационна среща за световно първенство
18:30
Футбол: Левски - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
20:30
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
20:40
Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
21:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
21:00
Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, обзор, повторение
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, обзор, магазин
22:00
ПРЯКО, Шампионска лига: Аякс - Спортинг Шеста среща от груповата фаза
22:30
Футбол: Черно море - ЦСКА 1948 efbet Лига (2021-22) /п/
14:00
Футбол: Волфсбург - Борусия Дортмунд Бундеслига (2021-22) /п/
15:00
Италия, Серия А: Милан - Сасуоло, 14.кр
15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) директно
15:00
Серия А: Верона - Каляри повторение
15:30
Италия, Серия А: Аталанта - Венеция, 15.кр.
15:55
Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни - Спецовете са силно впечатлени, когато пристига клиент, решен да продаде пръстен с печат, принадлежал някога на гангстерския бос...
16:00
Футбол: Ница - Метц Лига 1 на Франция /п/
16:30
Футбол: Норич Сити - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига /п/
16:55
Студио "Футбол" директно
17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
19:00
Студио "Футбол" на живо
19:25
Студио "Футбол" директно
19:30
Серия А: Интер - Специя на живо
19:30
ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Рома, 15.кр.
20:00
"Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22) директно
20:30
Висша лига: Обзор на кръга от вторник предаване за английски футбол (2020-21)
21:00
Футбол: Челси - Арсенал класика от Висшата лига (2011-2012) /п/
21:30
Студио "Футбол" на живо
21:30
Футбол: Уотфорд - Челси Висша лига (2021-22) директно
21:45
ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи, 15.кр.
21:45
Серия А: Дженоа - Милан на живо
22:15
Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити Висша лига (2021-22) директно
22:15
Футбол: Евертън - Ливърпул Висша лига директно
23:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Ница Лига 1 на Франция (2021-22) запис
23:45
Студио "Футбол" на живо
23:45
Футбол: Италия - Белгия, среща за 3-4 място на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:00
Серия А: Ювентус - Аталанта повторение
00:25
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига (2021-22) запис
00:45
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бърнли Висша лига (2021-22) запис
00:45
Футбол: Саутхямптън - Лестър Сити Висша лига запис
00:50
Футбол: Рен - Лил Лига 1 на Франция (2021-22) запис
01:45
Футбол: Нидерландия - Норвегия, квалификационна среща за световно първенство
02:00
Серия А: Венеция - Интер повторение
02:40
Футбол: Бохум - Фрайбург Бундеслига (2021-22) /п/
04:00
Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни - Спецовете са силно впечатлени, когато пристига клиент, решен да продаде пръстен с печат, принадлежал някога на гангстерския бос...
04:00
Серия А: Специя - Болоня повторение
04:45
Световна купа по плажен футбол, финал - ЧЕТВЪРТЪК, 2 декември 2021 година
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
06:00
Лига Европа: Галатасарай - Марсилия Пета среща от груповата фаза повторение
06:15
Футбол: Португалия - Сърбия, квалификационна среща за световно първенство
06:45
Футбол: Саутхямптън - Лестър Сити Висша лига /п/
07:45
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
08:00
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
08:00
Шампионска лига: Лил - Залцбург Пета среща от груповата фаза повторение
08:45
"Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22) /п/
08:45
Футбол: Астън Вила - Манчестър Сити Висша лига /п/
09:50
Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Италия, Серия А: Болоня - Рома, 15.кр.
10:15
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
10:45
Футбол: Евертън - Ливърпул Висша лига /п/
11:00
Серия А: Верона - Каляри повторение
12:00
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, обзор, повторение
12:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи, 15.кр.
12:15
Студио "Футбол" директно
12:30
Футбол: Анже - Монако Лига 1 на Франция (2021-22) запис
12:45
Футбол: ЦСКА 1948 - Пирин efbet Лига (2021-22) директно
12:45
Футбол: Уотфорд - Челси Висша лига /п/
13:00
Шампионска лига по колоездене на писта: Спортни разговори
13:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
14:30
Футбол: Рен - Лил Лига 1 на Франция (2021-22) запис
14:40
Студио "Футбол" директно
14:45
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига /п/
15:00
Футбол: Лудогорец - Арда efbet Лига (2021-22) директно
15:00
Серия А: Дженоа - Милан повторение
16:30
"Седмично в Бундеслигата" предаване за германски футбол (2021-22)
16:30
Футбол: Лион - Реймс Лига 1 на Франция (2021-22) запис
16:45
"Обзор на междинния кръг: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
16:55
Студио "Футбол" директно
17:00
Серия А: Интер - Специя повторение
17:30
Футбол: ЦСКА - Локомотив София efbet Лига (2021-22) директно
18:30
Футбол: Италия - Белгия, среща за 3-4 място на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:00
Студио "Футбол" на живо
19:25
Студио "Футбол" директно
19:30
Серия А: Торино - Емполи на живо
19:45
"Преди кръгът в Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) директно
20:15
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2021-22)
20:45
Висша лига: Обзор на кръга от сряда предаване за английски футбол (2020-21)
21:00
Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
21:00
Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
21:05
Шампионска лига по колоездене на писта: Отключено
21:10
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, повторение
21:30
Студио "Футбол" на живо
21:30
Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
21:30
Футбол: Тотнъм Хотспър - Брентфорд Висша лига (2021-22) директно
21:45
Серия А: Лацио - Удинезе на живо
22:15
Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига директно
23:00
Футбол: Клермон - Ланс Лига 1 на Франция (2021-22) запис
23:00
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) /п/
23:45
Студио "Футбол" на живо
23:45
Футбол: Испания - Франция, финал на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:00
Серия А: Сампдория - Верона повторение
00:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) /п/
00:45
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Норич Сити Висша лига /п/
01:00
Футбол: Кьолн - Борусия Мьонхенгладбах Бундеслига (2021-22) /п/
02:00
Серия А: Ювентус - Аталанта повторение
02:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
04:00
Серия А: Рома - Торино повторение
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
06:10
Футбол: Испания - Швеция, квалификационна среща за световно първенство
07:30
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бърнли Висша лига /п/
08:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
08:00
Шампионска лига: Йънг Бойс - Аталанта Пета среща от груповата фаза повторение
09:30
Футбол: Тотнъм Хотспър - Брентфорд Висша лига /п/
09:50
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Серия А: Дженоа - Милан повторение
10:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, обзор, повторение
10:30
Футбол: Лудогорец - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
11:30
Футбол: Рен - Лил Лига 1 на Франция (2021-22) /п/
11:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Арсенал Висша лига /п/
12:00
Италия, Серия А: Аталанта - Венеция, 15.кр.
12:00
Серия А: Интер - Специя повторение
12:30
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
13:30
"Обзор на междинния кръг: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22) /п/
13:30
Футбол: Лион - Реймс Лига 1 на Франция (2021-22) /п/
13:30
Футбол: ЦСКА - Локомотив София efbet Лига (2021-22) /п/
14:00
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
14:00
Футбол: Рб Лайпциг - Байер Леверкузен Бундеслига (2021-22) /п/
14:00
Серия А: Торино - Емполи повторение
14:30
Футбол: Евертън - Ливърпул Висша лига /п/
15:30
Футбол: Хъдърсфилд Таун - Мидълзбро Чемпиъншип (2021-22) /п/
16:00
Италия, Серия А: Болоня - Рома, 15.кр.
16:00
Серия А: Лацио - Удинезе повторение
16:30
"Преди кръга във ФА Къп" предаване за английски футбол (2021-22)
17:00
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) запис
17:00
Висша лига: Обзор на кръга от четвъртък предаване за английски футбол (2020-21)
17:00
Тенис: Мач 12 Купа Дейвис (2021), полуфинал директно
17:30
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) директно
17:30
Футбол: Клермон - Ланс Лига 1 на Франция (2021-22) /п/
18:00
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) директно
18:00
Серия А: Обзор 15 кръг
18:00
Италия, Серия А: Сасуоло - Наполи, 15.кр.
18:30
Футбол: Испания - Франция, финал на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:00
Серия А: "Преди кръга"
19:30
Футбол: Вердер Бремен - Ерцгебирге Ауе Втора Бундеслига (2021-22) директно
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
efbet Лига: Преди кръга предаване за български футбол (2021-22) директно
20:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Лондон, директно
20:35
УЕФА Евро 2020: Финалната седмица документален филм
21:00
"Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2021-22)
21:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
21:30
Футбол: Унион Берлин - Рб Лайпциг Бундеслига (2021-22) директно
21:45
Футбол: Фулъм - Борнемут Чемпиъншип (2021-22) директно
21:45
Футбол: Гейтсхед - Чарлтън Атлетик Купа на Футболната асоциация (2021-22) директно
23:40
"Преди кръга в английската Висша Лига" предаване за английски футбол (2021-22)
23:55
Футбол: Анже - Монако Лига 1 на Франция (2021-22) /п/
CONCACAF League
FTКомуникасионес21Guastatoya21
България А ПФГ
1'Локомотив Пловдив00Черно Море0029
17:30Царско СелоЛевски30
България Б Група
Прекратен02:00Спартак ВарнаНефтохимик Бургас
30'Септември София00Струмска Слава0011
32'ЦСКА 1948 София II00Монтана006
28'Марица Пловдив00Спортист Своге007
32'Литекс10Ботев Пловдив II107
Покажи още (3)
Англия Висша Лига
21:30СаутхемптънЛестър12
21:30УулвърхемптънБърнли8
21:30Уест ХемБрайтън12
21:30УотфордЧелси18
22:15ЕвертънЛивърпул15
Покажи още (1)
Шотландия Висша Лига
21:45Сейнт МирънРос Каунти2
21:45ХибърниънГлазгоу Рейнджърс2
21:45DundeeST Johnstone
21:45АбърдийнЛивингстън
Англия EFL Trophy
21:00СъндърландОлдъм Атлетик2
21:00Шефилд УенздиХартлепул
21:45Ипсуич ТаунArsenal U211
21:45КрюДонкастър Роувърс
Испания Ла Лига
22:00Реал МадридАтлетик Билбао8
Испания Купа на краля
17:30MensajeroСарагоса3
19:30BergantiñosТуделано1
20:00AlgecirasУнионистас де саламанка
20:00Gimnástica SegovianaМайорка
20:00КордобаСевиля1
Покажи още (17)
Франция Лига 1
20:00ТроаЛориан2
20:00СтрасбургБордо2
20:00МетцМонпелие1
20:00БрестСент Етиен2
20:00АнжеМонако9
Покажи още (5)
Италия Серия А
19:30ИнтерСпеция11
19:30БолоняРома8
21:45СасуолоНаполи13
21:45ДженоаМилан6
Италия Серия Б
19:00ПармаБреша3
21:30Читаделаcomo
Нидерландия Ередивизи
21:00ФейенордХераклес4
Швейцария Суперлига
21:30Йънг БойсЛугано1
Бразилия Серия А
FTФламенго21Сеара Спортинг Клуб211
FTАмерика Минейро30Чапекоензе302
FTКуиаба13Палмейрас131
Аржентина Примера Дивизион
FTАтлетико Банфийлд41Индепендиенте411

Какво мога да намеря тук?

В тази страница ще откриете ТВ програма на футболните мачове за всеки един ден от седмица. В таблицата по-горе сме включили всеки телевизионен канал, на който може да гледате предстоящи футболните срещи. Избирайки ден от седмицата, можете да проследите по часове на кой канал каква среща се провежда. Така имате възможност да проследите мачове на живо за днес, мачовете утре и за още 5 дни напред. Винаги ще имате възможност да прегледате предстоящите събития за общо 7 дни.

Програмата има някои особености, които е добре да опишем:

  • събитията, които са в светъл текст, са предстоящите в даден момент;
  • събитията, които са със замъглен текст и най-вече са в началото на таблицата, са приключилите или вече стартирали събития;

Друга важна особеност е, че освен мачове за деня, в програмата ще откриете и т.нар. обзорни предавания за различните футболни лиги. Те също са доста интересни за зрителите. Наред с предстоящите мачове, които ще се излъчват пряко, в програмата са включени и събитията, които ще се предават на запис.


Кои програми са включени?

В таблицата може да намерите събитията, които ще се предават по всички спортни телевизии в България. Без значение дали една телевизия е платена или е достъпна безплатно, тя фигурира в нашия списък и вие може да се информирате кой футболен мач по кой ТВ канал ще бъде излъчван. Чрез тях ще може да следите футболни резултати от България, Англия, Испания, Италия и други страни от Европа и света.

Ето и списък с водещите телевизии, по които може да гледате футболни мачове на живо:

  • Film+
  • БНТ 1
  • БНТ HD
  • Ring BG
  • Max Sport
  • EuroSport
  • Nova Sport
  • bTV Action
  • Diema Sport HD
  • Diema Sport HD 2

Кои събития ще намеря в програмата?

В програмата за предстоящите футболни мачове ще откриете събитията от всички водещи първенства, които се излъчват в българския ефир. Те включват английската Висша лига, Ла Лига на Испания, немската Бундеслига и доста други. Сред тях е и българското първенство, а също така не са пропуснати и водещите евротурнири като Шампионска лига и Лига Европа. При наличието на международни първенства като Световно първенство или пък Европейско, срещите отново могат да бъдат намерени в програмата ни.

В допълнение на това ще отбележим, че за мачовете днес може да намерите и футболни прогнози в нашия сайт. Ежедневно публикуваме предвижданията ни за всички най-интересни футболни двубои. Така ви предоставяме шанса да се информирате преди началото на конкретен футболен двубой, който сте видели в ТВ програмата и очаквате да гледате пряко.


За какво служи бутонът вдясно?

Чрез този бутон имате възможност да проследите всеки един от актуалните мачове днес на живо. Той ще ви отведе към сайта на един от водещите онлайн букмейкъри в страната, където всяка една среща може да се следи с информация в реално време, а за доста от събитията може да откриете и пряко предаване, т.е. да гледате мача директно в сайта.

Освен всичко, в сайта на въпросния букмейкър има и резултати за днешните мачове и всички останали. Такива резултати за футбол може да откриете и в нашия сайт, като освен за най-популярния спорт в Европа, са включени и резултати за още спортове, сред които баскетбол, тенис, американски футбол и хокей.

Целият екип на Nostrabet ви желае приятни мигове в сайта и много положителни емоции с футболните мачове в програмата на родния ефир.