Мачовете ДНЕС / ТВ Програма

08:00
Футбол: Хановер - Шалке 04 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
08:00
Футбол: Пари Сен-Жермен - Анже Лига 1 на Франция /п/
09:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
10:00
Футбол: Саудитска Арабия - Китай 4 кръг Квалификации зона Азия, Мондиал 2022 /п/
11:00
Футбол: Пирин - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) /п/
12:00
Футбол: Хофенхайм - Кьолн 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
13:00
Азиатска шампионска лига: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) /п/
13:00
"Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:15
Футбол: Литва - България, квалификационна среща за световно първенство
13:30
Карабао къп: Обзор на кръга предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:30
"Преди кръга в английската Висша Лига" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:30
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
14:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
14:30
Футбол: Хайденхайм - Санкт Паули 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) директно
14:30
Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип (2021-22) директно
14:30
Футбол: Уотфорд - Ливърпул Висша лига директно
15:00
Серия А: "Преди кръга" повторение
15:00
Футбол: Марица - Хебър Втора професионална лига (2021-22) директно
15:10
Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:30
Студио "Футбол" на живо
16:00
Серия А: Специя - Салернитана на живо
16:30
Студио "Футбол" директно
16:30
Футбол: Борусия Дортмунд - Майнц 8 кръг Бундеслига (2021-22) директно
17:00
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
17:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли Висша лига директно
17:00
Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед Висша лига директно
17:10
Студио "Футбол" директно
17:30
Футбол: Лудогорец - Царско село efbet Лига (2021-22) директно
18:00
Студио "Футбол" на живо
18:00
Най-великата футболна сцена - документална поредица за историята на световните първенства
18:30
Студио "Футбол" на живо
18:50
Световна купа по плажен футбол, финал
18:55
Футбол: Ал Уахда - Ал Насър Шампионска лига на Азия (2021), четвъртфинал запис
19:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:00
Серия А: Лацио - Интер на живо
19:25
Студио "Футбол" директно
19:30
Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Щутгарт 8 кръг Бундеслига (2021-22) директно
19:30
Футбол: Брентфорд - Челси Висша лига директно
20:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
20:00
Футбол: Локомотив София - Левски efbet Лига (2021-22) директно
21:00
Студио "Футбол" на живо
21:00
Италия, Серия А - преди 8.кр
21:00
"Футбол: Персеполис - Ал Хилал
21:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
21:30
Футбол: Хамбургер - Фортуна Дюселдорф 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) директно
21:45
ПРЯКО, Италия, Серия А: Милан - Верона, 8.кр
21:55
Студио "Футбол" директно
22:00
Футбол: Лион - Монако Лига 1 на Франция директно
22:30
Футбол: Мидълзбро - Питърбъро Юнайтед Чемпиъншип запис
23:25
Футбол: Унион Берлин - Волфсбург 8 кръг Бундеслига (2021-22) запис
23:50
Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
08:00
Футбол: Хановер - Шалке 04 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
08:00
Футбол: Пари Сен-Жермен - Анже Лига 1 на Франция /п/
09:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
10:00
Футбол: Саудитска Арабия - Китай 4 кръг Квалификации зона Азия, Мондиал 2022 /п/
11:00
Футбол: Пирин - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) /п/
12:00
Футбол: Хофенхайм - Кьолн 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
13:00
Азиатска шампионска лига: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) /п/
13:00
"Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:15
Футбол: Литва - България, квалификационна среща за световно първенство
13:30
Карабао къп: Обзор на кръга предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:30
"Преди кръга в английската Висша Лига" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
13:30
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
14:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
14:30
Футбол: Хайденхайм - Санкт Паули 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) директно
14:30
Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип (2021-22) директно
14:30
Футбол: Уотфорд - Ливърпул Висша лига директно
15:00
Серия А: "Преди кръга" повторение
15:00
Футбол: Марица - Хебър Втора професионална лига (2021-22) директно
15:10
Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:30
Студио "Футбол" на живо
16:00
Серия А: Специя - Салернитана на живо
16:30
Студио "Футбол" директно
16:30
Футбол: Борусия Дортмунд - Майнц 8 кръг Бундеслига (2021-22) директно
17:00
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
17:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли Висша лига директно
17:00
Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед Висша лига директно
17:10
Студио "Футбол" директно
17:30
Футбол: Лудогорец - Царско село efbet Лига (2021-22) директно
18:00
Студио "Футбол" на живо
18:00
Най-великата футболна сцена - документална поредица за историята на световните първенства
18:30
Студио "Футбол" на живо
18:50
Световна купа по плажен футбол, финал
18:55
Футбол: Ал Уахда - Ал Насър Шампионска лига на Азия (2021), четвъртфинал запис
19:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:00
Серия А: Лацио - Интер на живо
19:25
Студио "Футбол" директно
19:30
Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Щутгарт 8 кръг Бундеслига (2021-22) директно
19:30
Футбол: Брентфорд - Челси Висша лига директно
20:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
20:00
Футбол: Локомотив София - Левски efbet Лига (2021-22) директно
21:00
Студио "Футбол" на живо
21:00
Италия, Серия А - преди 8.кр
21:00
"Футбол: Персеполис - Ал Хилал
21:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
21:30
Футбол: Хамбургер - Фортуна Дюселдорф 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) директно
21:45
ПРЯКО, Италия, Серия А: Милан - Верона, 8.кр
21:55
Студио "Футбол" директно
22:00
Футбол: Лион - Монако Лига 1 на Франция директно
22:30
Футбол: Мидълзбро - Питърбъро Юнайтед Чемпиъншип запис
23:25
Футбол: Унион Берлин - Волфсбург 8 кръг Бундеслига (2021-22) запис
23:50
Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:15
Футбол: Брентфорд - Челси Висша лига /п/
01:00
Серия А: Обзор 8 кръг повторение
01:30
Футбол: Марсилия - Лориен Лига 1 на Франция /п/
01:45
Световно първенство по футзал: Руски футболен съюз - Виетнам, осминафинална среща
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
07:00
Футбол: Арсенал - Кристъл Палас Висша лига /п/
08:00
УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Барселона
08:00
Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Щутгарт 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
08:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
08:00
Серия А: Лацио - Интер повторение
09:00
Футбол: Ал Уахда - Ал Насър Шампионска лига на Азия (2021), четвъртфинал /п/
09:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли Висша лига /п/
10:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Виляреал
10:00
Футбол: Фрайбург - Рб Лайпциг 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Берое efbet Лига (2021-22) /п/
11:00
Футбол: Уотфорд - Ливърпул Висша лига /п/
12:00
УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Челси
12:00
Футбол: Гройтер Фюрт - Бохум 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
12:00
Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
13:00
"Неделен обзор на кръга: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22) /п/
13:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Бирмингам Сити 12 кръг Чемпиъншип (2021-22) /п/
14:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин класика от efbet Лига (2016-17) /п/
14:00
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Малмьо
14:00
Футбол: Хамбургер - Фортуна Дюселдорф 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
14:00
Футбол: Норич Сити - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига /п/
14:00
Серия А: Ювентус - Рома повторение
14:30
Студио "Футбол" директно
15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин efbet Лига (2021-22) директно
15:05
Футбол: Троа - Ница 10 кръг Лига 1 на Франция
16:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
16:00
Футбол: Суонси Сити - Кардиф Сити Чемпиъншип (2021-22) /п/
16:30
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
16:55
Студио "Футбол" директно
17:00
Футбол: Хайденхайм - Санкт Паули 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
17:00
Младежка Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Ливърпул на живо
17:15
Футбол: Дармщат - Вердер Бремен 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
17:30
ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: Селтик - Ференцварош
18:00
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
18:00
Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2021-22)
18:00
Световна купа по плажен футбол, финал
18:30
Футбол: Черно море - Славия efbet Лига (2021-22) /п/
19:00
Футбол: Обзор на кръга 10 епизод Втора Бундеслига (2021-22)
19:00
Студио "Футбол" на живо
19:15
Футбол: Италия - Испания, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:30
"Специално от Бундеслигата" 2 епизод предаване за германски футбол (2021-22)
19:45
Шампионска лига: Брюж - Манчестър Сити Трета среща от груповата фаза на живо
20:00
Футбол: Обзор на кръга 4 епизод Квалификации зона Азия, Мондиал 2022 /п/
20:00
Най-великата футболна сцена - документална поредица за историята на световните първенства
20:30
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
21:00
Футбол: Полуфинал за Азиатската Шампионска лига Шампионска лига на Азия (2021), полуфинал директно
21:00
Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед Висша лига /п/
21:30
Студио "Футбол" на живо
21:30
Футбол: Лудогорец - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
22:00
Футбол: Мидълзбро - Питърбъро Юнайтед 12 кръг Чемпиъншип /п/
22:00
Шампионска лига: Порто - Милан Трета среща от груповата фаза на живо
22:00
Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Ливърпул Трета среща от груповата фаза на живо
23:00
Неделен обзор на Бундеслигата 8 епизод предаване за германски футбол (2021-22) /п/
23:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър Висша лига /п/
23:30
Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
23:55
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:00
Студио "Футбол" на живо
00:00
Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Лайпциг Трета среща от груповата фаза запис
00:00
Футбол: Хановер - Шалке 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
00:15
Шампионска лига: Обзор на кръга на живо
01:00
Шампионска лига: Бешикташ - Спортинг Лисабон Трета среща от груповата фаза повторение
01:30
Футбол: Мидълзбро - Питърбъро Юнайтед Чемпиъншип /п/
02:00
Футбол: Съндърланд - Фулъм класика от Висшата лига (2010-11) /п/
03:00
Серия А: Наполи - Торино повторение
06:00
Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
06:00
Серия А: Дженоа - Сасуоло повторение
07:10
Футбол: Уотфорд - Портсмут класика от Висшата лига (2006-07) /п/
08:00
Италия, Серия А: Емполи - Аталанта, 8.кр
08:00
Футбол: Полуфинал за Азиатската Шампионска лига Шампионска лига на Азия (2021), полуфинал /п/
08:00
Футбол: Марица - Хебър Втора професионална лига (2021-22) /п/
08:00
Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига /п/
08:00
Серия А: Ювентус - Рома повторение
10:00
Футбол: Лестър Сити - Съндърланд класика от Висшата лига (1999-00) /п/
10:00
Серия А: Обзор 8 кръг повторение
10:00
Италия, Серия А: Каляри - Сампдория, 8.кр
10:00
Футбол: ПАС Янина - Олимпиакос 6 кръг Супер лига на Гърция (2021-22) /п/
10:30
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
11:00
Шампионска лига: Брюж - Манчестър Сити Трета среща от груповата фаза повторение
11:30
Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
12:00
Италия, Серия А: Милан - Верона, 8.кр
12:00
Футбол: Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
13:00
Футбол: Полуфинал на Азиатска Шампионска лига Шампионска лига на Азия (2021), полуфинал директно
13:00
Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Лайпциг Трета среща от груповата фаза повторение
13:30
Футбол: ЦСКА 1948 - Берое efbet Лига (2021-22) /п/
14:00
"Футбол: Персеполис - Ал Хилал
14:00
Италия, Серия А: Венеция - Фиорентина, 8.кр
14:00
Футбол: Фрайбург - Рб Лайпциг 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
15:30
Футбол: Локомотив София - Левски efbet Лига (2021-22) /п/
16:00
Азиатска шампионска лига: Обзор 14 епизод предаване за азиатски футбол (2021) /п/
16:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Болтън Уондърърс класика от Висшата лига (2006-07) /п/
16:00
УЕФА Лига Европа: Селтик - Ференцварош
16:00
Футбол: Насаф - Лий Ман Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) директно
16:30
Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс класика от Висшата лига (2011-2012) /п/
16:30
Футбол: Евертън - Уест Хям Юнайтед Висша лига /п/
17:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
17:00
Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс 12 кръг Чемпиъншип (2021-22) /п/
17:30
Футбол: Лудогорец - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
17:30
Лига Европа: Спартак Москва - Лестър Трета среща от груповата фаза на живо
18:00
Футбол: Обзор на кръга 10 епизод Втора Бундеслига (2021-22) /п/
18:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
18:30
"Специално от Бундеслигата" 1 епизод предаване за германски футбол (2021-22)
18:30
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
19:00
Студио "Шампионска лига"
19:00
Студио УЕФА Шампионска лига
19:00
Футбол: Мухарак - Ал Кувейт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) директно
19:10
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:30
Шампионска лига: Порто - Милан Трета среща от груповата фаза повторение
19:45
ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига, групова фаза 3 кр.: Барселона - Динамо Киев
19:45
ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Волфсбург
20:00
"Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22)
20:00
Футбол: Аугсбург - Арминия Билефелд 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
21:00
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22)
21:00
Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
21:30
Шампионска лига: Шахтьор - Реал Мадрид Трета среща от груповата фаза повторение
21:45
Студио "Шампионска лига"
22:00
ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига, групова фаза 3 кр.: Манчестър Юнайтед - Аталанта
22:00
ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн Мюнхен
22:00
Футбол: Гройтер Фюрт - Бохум 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
22:30
Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
23:00
Футбол: Страсбург - Сент Етиен 10 кръг Лига 1 на Франция /п/
23:30
Серия А: Лацио - Интер повторение
23:50
Футбол: Италия - Белгия, среща за 3-4 място на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:00
Студио "Шампионска лига"
00:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Малмьо
00:00
Футбол: Насаф - Лий Ман Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/
00:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
00:30
"УЕФА Шампионска лига" - обзорно предаване
00:30
Футбол: Полуфинал на Азиатска Шампионска лига Шампионска лига на Азия (2021), полуфинал /п/
01:00
Футбол: Обзор на кръга 10 епизод Втора Бундеслига (2021-22) /п/
01:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
01:45
УЕФА Шампионска лига, групова фаза 3 кр. /запис/: Зенит - Ювентус
02:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Аталанта
04:00
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Ювентус
04:30
Серия А: Специя - Салернитана повторение
06:00
УЕФА Шампионска лига - обзори
06:15
Серия А: Наполи - Торино повторение
06:30
УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Волфсбург
08:00
Футбол: Насаф - Лий Ман Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/
08:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
08:00
Футбол: Мухарак - Ал Кувейт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/
08:30
УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн Мюнхен
09:45
Световно първенство по футзал: Руски футболен съюз - Аржентина, четвъртфинална среща
10:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
10:00
Футбол: Унион Берлин - Волфсбург 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
10:00
Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед Висша лига /п/
10:30
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Динамо Киев
10:30
Футбол: Локомотив София - Левски efbet Лига (2021-22) /п/
10:30
Лига Европа: Спартак Москва - Лестър Трета среща от груповата фаза повторение
12:00
Висша лига: Понеделнишки обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
12:00
Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Щутгарт 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
12:30
Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
12:30
УЕФА Шампионска лига: Челси - Малмьо
12:30
Шампионска лига: Бешикташ - Спортинг Лисабон Трета среща от груповата фаза повторение
13:00
Футбол: Саутхямптън - Лийдс Юнайтед Висша лига /п/
13:30
"Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22) /п/
14:00
Футбол: Монпелие - Ланс 10 кръг Лига 1 на Франция /п/
14:30
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Аталанта
14:30
Футбол: Черно море - Славия efbet Лига (2021-22) /п/
15:00
Футбол: Хофенхайм - Кьолн 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
15:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли Висша лига /п/
16:00
Футбол: ПАС Янина - Олимпиакос 6 кръг Супер лига на Гърция (2021-22) /п/
16:20
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое - Даръл Шийтс моли Марк Балило да участва в търг за голяма група хранилища, а съдържанието в тях поражда взривоопасна ситуация.
16:30
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
16:30
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Ювентус
17:00
Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
17:00
Футбол: Арсенал - Кристъл Палас Висша лига /п/
17:30
Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
18:00
Футбол: Обзор на кръга 10 епизод Втора Бундеслига (2021-22) /п/
18:30
УЕФА Шампионска лига - обзори
19:00
"Седмично в Бундеслигата" 11 епизод предаване за германски футбол (2021-22)
19:00
Студио "Лига Европа"
19:10
Футбол: Италия - Белгия, среща за 3-4 място на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:30
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
19:30
Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Ливърпул Трета среща от груповата фаза повторение
19:30
Футбол: Дармщат - Вердер Бремен 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
19:30
ПРЯКО, УЕФА Лига на конференциите: Бодьо Глимт - Рома
19:45
Лига Европа: Бетис - Байер Леверкузен Трета среща от груповата фаза на живо
19:45
ПРЯКО, УЕФА Лига Европа, групова фаза 3 кр.: Лудогорец - Брага
20:00
efbet Лига: Преди кръгът предаване за български футбол (2021-22)
21:00
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2021-22)
21:05
Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор 10 епизод предаване за азиатски футбол (2020-21)
21:15
Студио "Футбол" на живо
21:30
"Преди кръгът в Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
21:30
Футбол: Хайденхайм - Санкт Паули 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
21:35
Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (2011-2012) /п/
21:45
Студио "Лига Европа"
22:00
ПРЯКО, УЕФА Лига Европа, групова фаза 3 кр.: ПСВ Айндховен - Монако
22:00
ПРЯКО, УЕФА Лига Европа: Спарта Прага - Олимпик Лион
23:00
Футбол: Суонси Сити - Кардиф Сити 12 кръг Чемпиъншип (2021-22) /п/
23:00
Футбол: Пирин - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) /п/
23:00
Футбол: Уотфорд - Ливърпул Висша лига /п/
23:30
Футбол: Хамбургер - Фортуна Дюселдорф 10 кръг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
23:50
Футбол: Испания - Франция, финал на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:00
Студио "Футбол" на живо
00:00
"УЕФА Лига Европа" - обзорно предаване
00:00
УЕФА Лига Европа: Лудогорец - Брага
00:15
Лига Европа и Лига на конференциите: Обзор на кръга на живо
01:00
Чемпиъншип: Обзор 9 кръг предаване за английски футбол (2020-21) /п/
02:00
УЕФА Лига Европа: ПСВ Айндховен - Монако
03:15
Серия А: Дженоа - Сасуоло повторение
03:35
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое - Даръл Шийтс моли Марк Балило да участва в търг за голяма група хранилища, а съдържанието в тях поражда взривоопасна ситуация.
03:35
Световно първенство по футзал: Руски футболен съюз - Аржентина, четвъртфинална среща - ПЕТЪК, 22 октомври 2021 година
04:00
УЕФА Лига на конференциите: Бодьо Глимт - Рома
05:00
Серия А: Лацио - Интер повторение
06:00
УЕФА Шампионска лига - обзори
07:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - обзори
07:00
Серия А: Обзор 8 кръг повторение
08:00
УЕФА Лига на конференциите: Бодьо Глимт - Рома
08:00
Футбол: Фрайбург - Рб Лайпциг 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
08:00
Футбол: Черно море - Славия efbet Лига (2021-22) /п/
10:00
УЕФА Лига Европа: Спарта Прага - Олимпик Лион
10:00
Футбол: Гройтер Фюрт - Бохум 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
10:30
Футбол: ЦСКА 1948 - Берое efbet Лига (2021-22) /п/
10:30
Футбол: Полуфинал на Азиатска Шампионска лига Шампионска лига на Азия (2021), полуфинал /п/
11:25
Световна купа по плажен футбол, финал
12:00
Футбол: Асколи - Лече 8 кръг Серия Б на Италия /п/
12:00
УЕФА Лига Европа: ПСВ Айндховен - Монако
12:00
Футбол: Аугсбург - Арминия Билефелд 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
12:30
Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
13:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение
14:00
УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Волфсбург
14:00
Футбол: Насаф - Лий Ман Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/
14:30
efbet Лига: Преди кръгът предаване за български футбол (2021-22) /п/
16:00
Футбол: Страсбург - Сент Етиен 10 кръг Лига 1 на Франция /п/
16:00
УЕФА Лига Европа: Лудогорец - Брага
16:30
"Преди кръгът в Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22) /п/
16:30
Лига Европа: Локомотив Москва - Галатасарай Трета среща от груповата фаза повторение
16:45
Студио "Футбол" директно
17:00
"Седмично в Бундеслигата" 11 епизод предаване за германски футбол (2021-22) /п/
17:00
"Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
17:15
Футбол: Царско село - Локомотив София efbet Лига (2021-22) директно
17:30
"Висшата лига в цифри" предаване за английски футбол (2021-22)
17:30
Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Щутгарт 8 кръг Бундеслига (2021-22) /п/
18:00
Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор 10 епизод предаване за азиатски футбол (2020-21) /п/
18:00
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - обзори
18:55
Футбол: Испания - Франция, финал на турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:00
Италия, Серия А - преди 9.кръг
19:10
Студио "Футбол" директно
19:30
ПРЯКО, Италия, Серия А: Торино - Дженоа, 9.кр
19:30
Футбол: Падерборн - Хамбургер 11 кръг Втора Бундеслига (2021-22) директно
20:30
Студио "Футбол" директно
20:45
Серия А: "Преди кръга"
20:45
Футбол: Локомотив Пловдив -ЦСКА 1948 efbet Лига (2021-22) директно
21:15
"Преди кръга в английската Висша Лига" предаване за английски футбол (2021-22)
21:15
Студио "Футбол" на живо
21:30
Азиатска шампионска лига: Обзор 14 епизод предаване за азиатски футбол (2021) /п/
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30
Футбол: Майнц - Аугсбург 9 кръг Бундеслига (2021-22) директно
21:45
Серия А: Сампдория - Специя на живо
22:00
Футбол: Сент Етиен - Анже 11 кръг Лига 1 на Франция директно
22:00
Футбол: Арсенал - Астън Вила Висша лига директно
22:40
Студио "Футбол" директно
23:30
Футбол: Полуфинал за Азиатската Шампионска лига Шампионска лига на Азия (2021), полуфинал /п/
23:45
Студио "Футбол" на живо
23:55
Футбол: Монпелие - Ланс 10 кръг Лига 1 на Франция /п/
България А ПФГ
17:30ЛудогорецЦарско Село6
20:00Локомотив СофияЛевски
Англия Висша Лига
14:30УотфордЛивърпул12
17:00СаутхемптънЛийдс5
17:00НоричБрайтън8
17:00Манчестър СитиБърнли13
17:00ЛестърМанчестър Юнайтед17
Покажи още (2)
Англия Чемпиъншип
14:30ФулъмКуинс Парк Рейнджърс2
17:00Шефилд ЮнайтедСтоук Сити1
17:00РедингБарнзли
17:00ПрестънДарби Каунти
17:00Нотингам ФорестБлекпул
Покажи още (5)
Англия Лига Две
17:00Суиндън ТаунРочдейл
17:00Скънторп ЮнайтедФорест Грийн Роувърс
17:00Салфорд СитиХартлепул
17:00Порт ВийлБароу
17:00Олдъм АтлетикСтивънидж
Покажи още (7)
Англия Лига Едно
17:00Шросбъри ТаунМилтън Кийнс Донс
17:00Родъръм ЮнайтедПортсмут
17:00Оксфорд ЮнайтедПлимът
17:00Линкълн СитиЧарлтън Атлетик
17:00ДжилингамСъндърланд
Покажи още (6)
Англия ФА Къп
14:30Bromsgrove SportingГримзби
17:00Marske UnitedGateshead
17:00MarineРексъм
17:00Бракли ТаунGuiseley AFC
17:00Kettering TownБъкстон
Покажи още (27)
Испания La Liga
19:30ЛевантеХетафе7
22:00Реал СосиедадМайорка4
Испания Сегунда Дивизион
17:00AmorebietaКартахена
17:00ХиронаУеска
19:15Лас ПалмасТенерифе
21:30МалагаСарагоса
22:00Спортинг ХихонАлкоркон
Германска Бундеслига 2
14:30FC Ingolstadt 04Холщайн Кийл1
14:30ХайденхаймFC St. Pauli
14:30Карлсруе ШКЕрцгебирге
21:30Хамбургер ШФФортуна Дюселдорф
Германия - Бундеслига
16:30Гройтер ФюртБохум9
16:30ФрайбургРБ Лайпциг9
16:30Унион БерлинВолфсбург7
16:30Айнтрахт ФранкфуртХерта Берлин10
16:30Борусия ДортмундМайнц 0514
Покажи още (1)
Франция Лига 1
18:00Клермон ФутЛил
22:00Олимпик ЛионМонако2
Франция Лига 2
16:00ТулузаОксер
20:00ВалансиенДюнкерк
20:00РодезСошо
20:00QuevillyШамоа Ниор
20:00PAUПариж ФК
Покажи още (4)
Италия Серия А
16:00СпецияСалернитана11
19:00ЛациоИнтер3
21:45МиланВерона
Нидерландия Ередивизи
17:30ФейенордВалвайк
19:45Го Ахед ИгълсХераклес
19:45ХееренвеенАякс
22:00ПСВ АйндховенЦволе
22:00Фортуна СитардКамбур
Super Lig
13:30GiresunsporЧайкур Ризеспор
16:00СивасспорАнталияспор
19:00Adana DemirsporЙени Малатияспор
Руска Премиер лига
14:00Арсенал ТулаЗенит
16:30Рубин КазанЛокомотив Москва
19:00ПФК СочиФК Ростов
19:00Спартак МоскваДинамо Москва
Австрийска първа лига
15:30Рапид Виена IIВакер Инсбрук
15:30ХорнАмщетен
15:30ЛафницДорнбирн
Белгийска Про Лига
17:15Union St. GilloiseSeraing United
19:30ОстендеСъркъл Брюж
19:30Зьолте ВарегемАнтверп
21:45Стандард ЛиежOH Leuven
Швейцария Суперлига
19:00Йънг БойсФК Люцерн
21:30ФК ЦюрихЛугано
Швеция Алсвенскан
16:00Ostersunds FKМалмьо
16:00Дегерфорш ИФХалмстад
18:30СириусVarbergs BoIS FC
Украинска Премиер лига
14:00МариуполМеталист 1925 Харков
17:00ЛвовДинамо Киев
19:30Днипро-1Колос Ковальовка
Беларус Висша лига
13:00FC Isloch Minsk R.FC Slutsk
15:00SmorgonFC Vitebsk
17:00Славия-МозирБате Борисов
Аржентина Примера Дивизион
FTРейсинг Клуб01Platense012
FTVelez Sarsfield00Arsenal Sarandi002
FTDefensa Y Justicia21Естудиантес де Ла Плата213
19:30Sarmiento JuninЮниън Санта Фе
21:45Gimnasia L.P.Newells Old Boys
Покажи още (1)
Мексико Лига МХ
FTНекаксаPuebla1
05:00МасатланАтлас1
Колумбия Примера А
FTДепортес Толима10Уила101
22:00La EquidadPatriotas
00:00Америка де КалиДепортиво Кали
Казакстан Премиър Лига
12:00AkzhayikArys
14:00Шахтьор КарагандаКаспий
16:00ОрдабасиAtyrau
16:00AktobeКайрат
Еквадор Серия А
FTЕмелек10Orense SC10
23:00Guayaquil City FCCD Olmedo

Какво мога да намеря тук?

В тази страница ще откриете ТВ програма на футболните мачове за всеки един ден от седмица. В таблицата по-горе сме включили всеки телевизионен канал, на който може да гледате предстоящи футболните срещи. Избирайки ден от седмицата, можете да проследите по часове на кой канал каква среща се провежда. Така имате възможност да проследите мачове на живо за днес, мачовете утре и за още 5 дни напред. Винаги ще имате възможност да прегледате предстоящите събития за общо 7 дни.

Програмата има някои особености, които е добре да опишем:

  • събитията, които са в светъл текст, са предстоящите в даден момент;
  • събитията, които са със замъглен текст и най-вече са в началото на таблицата, са приключилите или вече стартирали събития;

Друга важна особеност е, че освен мачове за деня, в програмата ще откриете и т.нар. обзорни предавания за различните футболни лиги. Те също са доста интересни за зрителите. Наред с предстоящите мачове, които ще се излъчват пряко, в програмата са включени и събитията, които ще се предават на запис.


Кои програми са включени?

В таблицата може да намерите събитията, които ще се предават по всички спортни телевизии в България. Без значение дали една телевизия е платена или е достъпна безплатно, тя фигурира в нашия списък и вие може да се информирате кой футболен мач по кой ТВ канал ще бъде излъчван. Чрез тях ще може да следите футболни резултати от България, Англия, Испания, Италия и други страни от Европа и света.

Ето и списък с водещите телевизии, по които може да гледате футболни мачове на живо:

  • Film+
  • БНТ 1
  • БНТ HD
  • Ring BG
  • Max Sport
  • EuroSport
  • Nova Sport
  • bTV Action
  • Diema Sport HD
  • Diema Sport HD 2

Кои събития ще намеря в програмата?

В програмата за предстоящите футболни мачове ще откриете събитията от всички водещи първенства, които се излъчват в българския ефир. Те включват английската Висша лига, Ла Лига на Испания, немската Бундеслига и доста други. Сред тях е и българското първенство, а също така не са пропуснати и водещите евротурнири като Шампионска лига и Лига Европа. При наличието на международни първенства като Световно първенство или пък Европейско, срещите отново могат да бъдат намерени в програмата ни.

В допълнение на това ще отбележим, че за мачовете днес може да намерите и футболни прогнози в нашия сайт. Ежедневно публикуваме предвижданията ни за всички най-интересни футболни двубои. Така ви предоставяме шанса да се информирате преди началото на конкретен футболен двубой, който сте видели в ТВ програмата и очаквате да гледате пряко.


За какво служи бутонът вдясно?

Чрез този бутон имате възможност да проследите всеки един от актуалните мачове днес на живо. Той ще ви отведе към сайта на един от водещите онлайн букмейкъри в страната, където всяка една среща може да се следи с информация в реално време, а за доста от събитията може да откриете и пряко предаване, т.е. да гледате мача директно в сайта.

Освен всичко, в сайта на въпросния букмейкър има и резултати за днешните мачове и всички останали. Такива резултати за футбол може да откриете и в нашия сайт, като освен за най-популярния спорт в Европа, са включени и резултати за още спортове, сред които баскетбол, тенис, американски футбол и хокей.

Целият екип на Nostrabet ви желае приятни мигове в сайта и много положителни емоции с футболните мачове в програмата на родния ефир.