betvam logo
event background
Примера Дивисион Примера Дивисион
РПЗРП
SLO
Сан Лоренцо
Завършил1 : 0
6 сеп 2026
Талерес де Кордоба
TAL
ПЗРРЗ

Сан Лоренцо - Талерес де Кордоба статистика от мача

Голове
Alexis·Cuello
303
366
13
7
6
8
7
2
14
12
4
6
6
2
8
7
389
443
19
15
2
1
6
4
0
1
0
1
12
15
47%
53%
0
0
0
0

прогнози от потребители

Майстор
D.D.E.Майстор
+25 Точки
Последвай
1.25Под 1.5 Гола ПП99
Добави коментар
    Stanimir
    -65 Точки
    Последвай
    2.74Над 2.5 гола65
    Добави коментар

      Статистика един срещу друг

      Сан Лоренцо Голове - 8
      VS
      Талерес де Кордоба Голове - 4
      Последни 9 срещи
      56%
      33%
      11%
      Победи - 5
      Равенства - 3
      Победи - 1
      FT01:0006 сепСан ЛоренцоТалерес де Кордоба 10
      FT03:1501 марТалерес де КордобаСан Лоренцо 00
      FT02:0012 юлиТалерес де КордобаСан Лоренцо 12
      FT22:0025 януСан ЛоренцоТалерес де Кордоба 10
      FT20:3025 авгСан ЛоренцоТалерес де Кордоба 20
      FT03:3017 апрТалерес де КордобаСан Лоренцо 00
      FT22:3025 юлиСан ЛоренцоТалерес де Кордоба 11
      FT02:3013 марТалерес де КордобаСан Лоренцо 01
      FT00:0017 авгТалерес де КордобаСан Лоренцо 20

      Сан Лоренцо - Талерес де Кордоба Статистика

      Сан Лоренцо
      VS
      Талерес де Кордоба
      10
      14
      3
      2
      2
      2
      4
      5
      4
      10
      6
      14

      Състави

      Сан ЛоренцоN. Gorosito
      Талерес де КордобаO. De Felippe
      4-2-3-1
      J. Devecchi
      J. Devecchi 25
      E. Herrera
      E. Herrera 32
      D. Arboleda
      D. Arboleda 2
      E. Amor
      E. Amor 19
      T. Rodríguez
      T. Rodríguez 3
      I. Perruzzi
      I. Perruzzi 5
      M. Insaurralde
      M. Insaurralde 8
      N. Tripichio
      N. Tripichio 24
      F. Farías
      F. Farías 38
      A. Cuello
      A. Cuello 9
      R. Auzmendi
      R. Auzmendi 29
      4-2-3-1
      A. Álvarez
      A. Álvarez 9
      V. Depietri
      V. Depietri 11
      F. Cristaldo
      F. Cristaldo 19
      Rick
      Rick 37
      M. Galarza
      M. Galarza 5
      J. Sforza
      J. Sforza 15
      A. Schott
      A. Schott 20
      M. Catalán
      M. Catalán 4
      V. Fascendini
      V. Fascendini 13
      G. Báez
      G. Báez 23
      E. Unsain
      E. Unsain 32

      Мач Превю

      Сан Лоренцо ще се изправи срещу отбора на Талерес де Кордоба в мач от Примера Дивисион сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Сан Лоренцо и Талерес де Кордоба е насрочено за 06 септември 2026 от 01:00ч. Мачът ще се играе на Estadio Pedro Bidegain в Buenos Aires.

      Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Сан Лоренцо и Талерес де Кордоба в този мач.

      Шансовете на двата тима

      Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Сан Лоренцо и Талерес де Кордоба в този мач.

      В последните 10 мача на Сан Лоренцо във всички турнири, тимът записа победи в 3 от срещите, 3 от тях завършиха наравно и загуби 4.

      Статистиката за Талерес де Кордоба в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 2, равенства 2 и загуби 6. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Сан Лоренцо бележи средно по 0.5 гола на мач. Статистиката от резултатите на Талерес де Кордоба сочи, че тимът постига средно по 1.0 гола на мач.

      Сан Лоренцо vs Талерес де Кордоба Head-to-head

      Head to Head статистиката на Сан Лоренцо срещу Талерес де Кордоба показва 9 предишни сблъсъка за последните 5 години. Броят на победите за Сан Лоренцо в тези мачове е 5, докато Талерес де Кордоба е спечелил 1 от тях. Равенствата са 3. Последният мач помежду им се игра на 06 септември 2026, когато крайния резултат завърши 1:0 за Сан Лоренцо.

      Факти за мача
      • Сан Лоренцо заема 7 място в шампионата на Аржентина - Примера Дивисион.
      • Талерес де Кордоба е 4 в текущото класиране на Примера Дивисион (Аржентина).
      • Брой на отбелязаните попадения от Сан Лоренцо този сезон - 14 в 16 мача от Примера Дивисион.
      • Брой на отбелязаните голове от Талерес де Кордоба този сезон - 17 в 16 мача от Примера Дивисион.
      • Допуснати голове от Сан Лоренцо този сезон (Примера Дивисион) - 14 в 16 мача.
      • Допуснати попадения от Талерес де Кордоба този сезон (Примера Дивисион) - 13 в 16 мача.
      • 8 от общо 16 мача този сезон за Сан Лоренцо от Примера Дивисион завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
      • 12 от общо 16 мача този сезон за Талерес де Кордоба от Примера Дивисион приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
      Сан Лоренцо - Талерес де Кордоба Пряко предаване

      За да гледате Сан Лоренцо срещу Талерес де Кордоба на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

      Гледай На Живо

      Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

      Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Сан Лоренцо срещу Талерес де Кордоба на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.