Хърватия 1. HNL
Prva HNL класиране
М | П | Р | З | ГР | Last 5 | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ХФК Риека | 30 | 21 | 5 | 4 | 39 | 68 | |
2 | Динамо Загреб | 29 | 19 | 6 | 4 | 31 | 63 | |
3 | Хайдук Сплит | 30 | 17 | 4 | 9 | 20 | 55 | |
4 | Осиек | 30 | 12 | 9 | 9 | 12 | 45 | |
5 | Локомотив Загреб | 30 | 10 | 14 | 6 | 10 | 44 | |
6 | ХНК Горица | 30 | 9 | 8 | 13 | -8 | 35 | |
7 | НК Вaрaздин | 29 | 7 | 12 | 10 | -7 | 33 | |
8 | Славен Белупо | 30 | 8 | 6 | 16 | -19 | 30 | |
9 | Истра 1961 | 30 | 6 | 10 | 14 | -24 | 28 | |
10 | Рудес | 30 | 1 | 4 | 25 | -54 | 7 | |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ХФК Риека | 15 | 12 | 2 | 1 | 38 |
2 | Динамо Загреб | 15 | 11 | 2 | 2 | 35 |
3 | Хайдук Сплит | 15 | 9 | 0 | 6 | 27 |
4 | Осиек | 15 | 7 | 5 | 3 | 26 |
6 | ХНК Горица | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 |
5 | Локомотив Загреб | 14 | 3 | 10 | 1 | 19 |
7 | НК Вaрaздин | 15 | 4 | 6 | 5 | 18 |
9 | Истра 1961 | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 |
8 | Славен Белупо | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 |
10 | Рудес | 15 | 1 | 3 | 11 | 6 |
М | П | Р | З | Т | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ХФК Риека | 15 | 9 | 3 | 3 | 30 |
2 | Динамо Загреб | 14 | 8 | 4 | 2 | 28 |
3 | Хайдук Сплит | 15 | 8 | 4 | 3 | 28 |
5 | Локомотив Загреб | 16 | 7 | 4 | 5 | 25 |
4 | Осиек | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 |
7 | НК Вaрaздин | 14 | 3 | 6 | 5 | 15 |
8 | Славен Белупо | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 |
6 | ХНК Горица | 15 | 3 | 5 | 7 | 14 |
9 | Истра 1961 | 15 | 2 | 5 | 8 | 11 |
10 | Рудес | 15 | 0 | 1 | 14 | 1 |
20:3021 апр | ХФК Риека - ХНК Горица | -- | |
18:0021 апр | Локомотив Загреб - Динамо Загреб | -- | |
20:1020 апр | Славен Белупо - Хайдук Сплит | -- | |
18:0020 апр | Осиек - Истра 1961 | -- | |
18:0017 апр | Динамо Загреб - НК Вaрaздин | -- | 1 |
FT | Истра 1961 - ХФК Риека | 02 | 2 |
FT | Хайдук Сплит - Осиек | 12 | 1 |
FT | ХНК Горица - Динамо Загреб | 02 | 1 |
FT | НК Вaрaздин - Локомотив Загреб | 02 | |
FT | Рудес - Славен Белупо | 13 | 1 |
FT | ХФК Риека - Хайдук Сплит | 10 | 2 |
FT | Динамо Загреб - Истра 1961 | 41 | 1 |
FT | Славен Белупо - НК Вaрaздин | 01 | |
FT | Локомотив Загреб - ХНК Горица | 11 | 1 |
FT | Рудес - Осиек | 23 | 4 |
Динамо Загреб - НК Вaрaздин
Първа хърватска футболна лига, 17 април 18:001.83Домакин / гол-гол: не10
Хайдук Сплит - 12Осиек
Първа хърватска футболна лига, 14 април 17:301.64Хайдук Сплит да бие10
ХНК Горица - 02Динамо Загреб
Първа хърватска футболна лига, 13 април 20:001.35Динамо Загреб да бие10
ХФК Риека - 10Хайдук Сплит
Първа хърватска футболна лига, 7 април 20:301.69Под 2.5 гола10
1.88ХФК Риека да бие10
Рудес - 23Осиек
Първа хърватска футболна лига, 5 април 17:302.06Гост/Под 3.510
Хайдук Сплит - 01Динамо Загреб
Първа хърватска футболна лига, 30 март 20:301.85Под 2.5 гола10
Рудес - 03ХФК Риека
Първа хърватска футболна лига, 30 март 18:001.70Двата отбора да отбележат : Не10
1.44Под 3.5 гола10
Рудес - 03Динамо Загреб
Първа хърватска футболна лига, 17 март 18:101.57Гост / гол-гол: не10
Осиек - 01НК Вaрaздин
Първа хърватска футболна лига, 15 март 18:001.66Осиек да бие10
1.87Под 2.5 гола10
- 100% Осиек
- 0% Равен
- 0% НК Вaрaздин
Осиек - 11Динамо Загреб
Първа хърватска футболна лига, 3 март 18:301.33Азиатски Хендикап: Домакин +1.510
Динамо Загреб - 10ХФК Риека
Първа хърватска футболна лига, 25 февруари 16:001.34Под 3.5 гола10
Истра 1961 - 21Рудес
Първа хърватска футболна лига, 24 февруари 18:101.90Под 2.5 гола10
1.42Истра 1961 да бие10
НК Вaрaздин - 11Хайдук Сплит
Първа хърватска футболна лига, 24 февруари 16:002.25Гост/Под 3.510
Рудес - 02Хайдук Сплит
Първа хърватска футболна лига, 17 февруари 18:102.05Гост/Под 3.510
2.10Гост / гол-гол: не10
НК Вaрaздин - 10Рудес
Първа хърватска футболна лига, 9 февруари 18:001.63НК Вaрaздин да бие10
- 100% НК Вaрaздин
- 0% Равен
- 0% Рудес