betvam logo
event background
Ekstraklasa Ekstraklasa
ПРППЗ
WAR
Легия Варшава
Завършил3 : 1
2 авг 2026
Заглембе Любин
ZAG
ПЗППЗ

Легия Варшава - Заглембе Любин статистика от мача

Голове
F. Kocaba
L. Zjawinski
R. Vinagre
R. Adamski
8
2
7
9
22
13
7
2
13
9
9
4
9
12
9
2
2
2
62%
38%
1
5
456
290
374
206
82%
71%
0
0
0
0
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Легия Варшава Голове - 15
VS
Заглембе Любин Голове - 5
Последни 7 срещи
86%
0%
14%
Победи - 6
Равенства - 0
Победи - 1
FT15:4502 авгЛегия ВаршаваЗаглембе Любин 31
FT21:3017 апрЛегия ВаршаваЗаглембе Любин 10
FT18:3019 октЗаглембе ЛюбинЛегия Варшава 31
FT18:3008 декЗаглембе ЛюбинЛегия Варшава 03
FT21:1520 юлиЛегия ВаршаваЗаглембе Любин 20
FT18:3025 майЛегия ВаршаваЗаглембе Любин 21
FT16:0003 декЗаглембе ЛюбинЛегия Варшава 03

Легия Варшава - Заглембе Любин Статистика

Легия Варшава
VS
Заглембе Любин
1
5
3
2
1
0
0
1
10
5
2
4

Състави

Легия ВаршаваMarek Papszun
Заглембе ЛюбинLeszek Ojrzynski
3-1-4-2
Ottó Hindrich
O. Hindrich 89
Kamil Piątkowski
K. Piątkowski 91
Rafał Augustyniak
R. Augustyniak 8
Robert Deziel Jr.
R. Deziel 5
Damian Szymański
D. Szymański 4
Paweł Wszołek
P. Wszołek 22
Wojciech Urbański
W. Urbański 53
Bartosz Kapustka
B. Kapustka 67
Rúben Vinagre
R. Vinagre 19
Mileta Rajović
M. Rajović 29
Łukasz Zjawiński
Ł. Zjawiński 79
5-4-1
Levente Szabó
L. Szabó 17
Marcel Regula
M. Regula 44
Jakub Kolan
J. Kolan 26
Filip Kocaba
F. Kocaba 39
Sebastian Kerk
S. Kerk 37
Josip Ćorluka
J. Ćorluka 16
Aleks Ławniczak
A. Ławniczak 5
Michał Nalepa
M. Nalepa 25
Damian Michalski
D. Michalski 4
David Čolina
D. Čolina 6
Jasmin Burić
J. Burić 1

Мач Превю

Легия Варшава ще се изправи срещу отбора на Заглембе Любин в мач от Екстракласа сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Легия Варшава и Заглембе Любин е насрочено за 02 август 2026 от 15:45ч. Мачът ще се играе на Stadion Wojska Polskiego w Warszawie в Warsaw.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Легия Варшава и Заглембе Любин в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Легия Варшава и Заглембе Любин в този мач.

В последните 10 мача на Легия Варшава във всички турнири, тимът записа победи в 8 от срещите, 1 от тях завършиха наравно и загуби 1.

Статистиката за Заглембе Любин в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 6, равенства 0 и загуби 4. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Легия Варшава бележи средно по 2.1 гола на мач. Статистиката от резултатите на Заглембе Любин сочи, че тимът постига средно по 1.6 гола на мач.

Легия Варшава vs Заглембе Любин Head-to-head

Head to Head статистиката на Легия Варшава срещу Заглембе Любин показва 7 предишни сблъсъка за последните 3 години. Броят на победите за Легия Варшава в тези мачове е 6, докато Заглембе Любин е спечелил 1 от тях. Равенствата са 0. Последният мач помежду им се игра на 02 август 2026, когато крайния резултат завърши 3:1 за Легия Варшава.

Факти за мача
  • Легия Варшава заема 1 място в шампионата на Полша - Ekstraklasa.
  • Заглембе Любин е 5 в текущото класиране на Ekstraklasa (Полша).
  • Брой на отбелязаните попадения от Легия Варшава този сезон - 10 в 4 мача от Ekstraklasa.
  • Брой на отбелязаните голове от Заглембе Любин този сезон - 5 в 3 мача от Ekstraklasa.
  • Допуснати голове от Легия Варшава този сезон (Ekstraklasa) - 2 в 4 мача.
  • Допуснати попадения от Заглембе Любин този сезон (Ekstraklasa) - 4 в 3 мача.
  • 2 от общо 4 мача този сезон за Легия Варшава от Ekstraklasa завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
  • 2 от общо 3 мача този сезон за Заглембе Любин от Ekstraklasa приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
Легия Варшава - Заглембе Любин Пряко предаване

За да гледате Легия Варшава срещу Заглембе Любин на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Легия Варшава срещу Заглембе Любин на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.