event background
Приятелски Клубни Приятелски Клубни
NWY
Ню Йорк Ред Булс
Завършил3 : 1
24 яну 2026
Сейнт Луис Сити
ST.L
No tips added yet, be the first!

Статистика един срещу друг

Ню Йорк Ред Булс Голове - 5
VS
Сейнт Луис Сити Голове - 4
Последни 3 срещи
33%
33%
33%
Победи - 1
Равенства - 1
Победи - 1
FT19:0024 януНю Йорк Ред БулсСейнт Луис Сити 31
FT18:0029 януНю Йорк Ред БулсСейнт Луис Сити 01
FT00:0011 февСейнт Луис СитиНю Йорк Ред Булс 22

Мач Превю

Ню Йорк Ред Булс ще се изправи срещу отбора на Сейнт Луис Сити в мач от Приятелски Клубни сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Ню Йорк Ред Булс и Сейнт Луис Сити е насрочено за 24 януари 2026 от 19:00ч. Мачът ще се играе на в .

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Ню Йорк Ред Булс и Сейнт Луис Сити в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Ню Йорк Ред Булс и Сейнт Луис Сити в този мач.

В последните 10 мача на Ню Йорк Ред Булс във всички турнири, тимът записа победи в 4 от срещите, 3 от тях завършиха наравно и загуби 3.

Статистиката за Сейнт Луис Сити в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 4, равенства 3 и загуби 3. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Ню Йорк Ред Булс бележи средно по 2.0 гола на мач. Статистиката от резултатите на Сейнт Луис Сити сочи, че тимът постига средно по 1.5 гола на мач.

Ню Йорк Ред Булс vs Сейнт Луис Сити Head-to-head

Head to Head статистиката на Ню Йорк Ред Булс срещу Сейнт Луис Сити показва 3 предишни сблъсъка за последните 2 години. Броят на победите за Ню Йорк Ред Булс в тези мачове е 1, докато Сейнт Луис Сити е спечелил 1 от тях. Равенствата са 1. Последният мач помежду им се игра на 24 януари 2026, когато крайния резултат завърши 3:1 за Ню Йорк Ред Булс.

Ню Йорк Ред Булс - Сейнт Луис Сити Пряко предаване

За да гледате Ню Йорк Ред Булс срещу Сейнт Луис Сити на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Ню Йорк Ред Булс срещу Сейнт Луис Сити на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.