event background
Major League Soccer Major League Soccer
ПППЗЗ
CHI
Чикаго Файър
Завършил5 : 0
26 апр 2026
Спортинг Канзас Сити
SPOR
ЗППЗР

Чикаго Файър - Спортинг Канзас Сити статистика от мача

Голове
P. Zinckernagel
P. Zinckernagel
H. Cuypers
M. Haile-Selassie
H. Cuypers
6
1
4
5
17
6
11
6
15
16
3
2
71%
29%
0
1
705
289
644
217
91%
75%
0
0
0
0
No tips added yet, be the first!

Статистика един срещу друг

Чикаго Файър Голове - 10
VS
Спортинг Канзас Сити Голове - 2
Последни 5 срещи
80%
0%
20%
Победи - 4
Равенства - 0
Победи - 1
FT03:3026 апрЧикаго ФайърСпортинг Канзас Сити 50
FT16:4524 януСпортинг Канзас СитиЧикаго Файър 01
FT19:0025 януЧикаго ФайърСпортинг Канзас Сити 20
FT04:0029 юлиСпортинг Канзас СитиЧикаго Файър 21
FT03:3025 юниСпортинг Канзас СитиЧикаго Файър 01

Чикаго Файър - Спортинг Канзас Сити Статистика

Чикаго Файър
VS
Спортинг Канзас Сити
3
15
8
3
2
2
4
9
27
14
16
36

Състави

Чикаго ФайърMario Barcena
Спортинг Канзас СитиRaphael Wicky
4-2-3-1
Chris Brady
C. Brady 1
Jonathan Dean
J. Dean 24
Joel Waterman
J. Waterman 16
Jack Elliott
J. Elliott 3
Andrew Gutman
A. Gutman 15
Dje Tah D'Avilla
D. Tah 42
Anton Saletros
A. Saletros 6
Philip Zinckernagel
P. Zinckernagel 11
Maren Haile-Selassie
M. Haile-Selassie 7
Puso Dithejane
P. Dithejane 12
Hugo Cuypers
H. Cuypers 9
3-4-3
Calvin Harris
C. Harris 11
Dejan Joveljić
D. Joveljić 9
Capita
Capita 7
Jacob Davis
J. Davis 8
Lasse Berg Johnsen
L. Berg 4
Manu García
M. García 6
Kwaku Agyabeng
K. Agyabeng 20
Ian James
I. James 2
Ethan Bartlow
E. Bartlow 23
Jansen Miller
J. Miller 15
John Pulskamp
J. Pulskamp 1

Мач Превю

Чикаго Файър ще се изправи срещу отбора на Спортинг Канзас Сити в мач от Мейджър Лийг Сокър сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Чикаго Файър и Спортинг Канзас Сити е насрочено за 26 април 2026 от 03:30ч. Мачът ще се играе на Soldier Field в Chicago.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Чикаго Файър и Спортинг Канзас Сити в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Чикаго Файър и Спортинг Канзас Сити в този мач.

В последните 10 мача на Чикаго Файър във всички турнири, тимът записа победи в 7 от срещите, 1 от тях завършиха наравно и загуби 2.

Статистиката за Спортинг Канзас Сити в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 2, равенства 1 и загуби 7. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Чикаго Файър бележи средно по 2.2 гола на мач. Статистиката от резултатите на Спортинг Канзас Сити сочи, че тимът постига средно по 1.0 гола на мач.

Чикаго Файър vs Спортинг Канзас Сити Head-to-head

Head to Head статистиката на Чикаго Файър срещу Спортинг Канзас Сити показва 5 предишни сблъсъка за последните 3 години. Броят на победите за Чикаго Файър в тези мачове е 4, докато Спортинг Канзас Сити е спечелил 1 от тях. Равенствата са 0. Последният мач помежду им се игра на 26 април 2026, когато крайния резултат завърши 5:0 за Чикаго Файър.

Чикаго Файър - Спортинг Канзас Сити Пряко предаване

За да гледате Чикаго Файър срещу Спортинг Канзас Сити на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Чикаго Файър срещу Спортинг Канзас Сити на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.