betvam logo
event background
Датска Суперлига Датска Суперлига
ПРПРП
FID
ФК Мидтиланд
- - 8 ное 2026 19:00
Сьонерюск
SON
ПЗПРЗ
Прогнози от предишни срещи между отборите Скрий
ДатаTipsterПрогноза
23.04.2026 SON - FID (1:2)
Петър Борисов
ФК Мидтиланд да бие @ 1.72
28.07.2025 FID - SON (6:2)
Християн Цуцев
Над 3.5 гола @ 2.15

ФК Мидтиланд vs Сьонерюск на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
ФК Мидтиланд - Сьонерюск
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

ФК Мидтиланд Голове - 30
VS
Сьонерюск Голове - 21
Последни 10 срещи
60%
20%
20%
Победи - 6
Равенства - 2
Победи - 2
FT15:0026 юлиСьонерюскФК Мидтиланд 23
FT21:0023 апрСьонерюскФК Мидтиланд 12
FT19:0004 апрФК МидтиландСьонерюск 22
FT14:0009 януСьонерюскФК Мидтиланд 36
FT19:0023 ноеСьонерюскФК Мидтиланд 21
FT20:0028 юлиФК МидтиландСьонерюск 62
FT19:0020 октСьонерюскФК Мидтиланд 32
FT17:0024 авгФК МидтиландСьонерюск 32
FT12:0029 юниФК МидтиландСьонерюск 22
FT19:0024 октФК МидтиландСьонерюск 32

ФК Мидтиланд - Сьонерюск Статистика

ФК Мидтиланд
VS
Сьонерюск
2
11
7
2
4
2
0
7
21
16
11
24

Състави

ФК МидтиландM. Tullberg
СьонерюскFatah Abdirahman
3-4-1-2
N. Bakker
N. Bakker 25
A. Maxsø
A. Maxsø 2
O. Diao
O. Diao 4
M. Bech
M. Bech 22
R. Kristensen
R. Kristensen 5
P. Billing
P. Billing 8
P. Bravo
P. Bravo 19
K. Wätjen
K. Wätjen 29
D. Castillo
D. Castillo 21
F. Etim
F. Etim 90
S. Iheanacho
S. Iheanacho 18
4-2-3-1
O. De Rosario
O. De 11
I. Seydi
I. Seydi 31
M. Haidara
M. Haidara 8
D. Wilkins
D. Wilkins 13
A. Hoeg
A. Hoeg 17
M. Olesen
M. Olesen 10
A. Munksgaard
A. Munksgaard 3
M. Soulas
M. Soulas 12
S. Velkov
S. Velkov 21
P. Kristensen
P. Kristensen 19
N. Shinton
N. Shinton 24

Мач Превю

ФК Мидтиланд ще се изправи срещу отбора на Сьонерюск в мач от Датска Суперлига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между ФК Мидтиланд и Сьонерюск е насрочено за 08 ноември 2026 от 19:00ч. Мачът ще се играе на MCH Arena в Herning.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за ФК Мидтиланд и Сьонерюск в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на ФК Мидтиланд и Сьонерюск в този мач.

В последните 10 мача на ФК Мидтиланд във всички турнири, тимът записа победи в 6 от срещите, 4 от тях завършиха наравно и загуби 0.

Статистиката за Сьонерюск в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 2, равенства 2 и загуби 6. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че ФК Мидтиланд бележи средно по 2.0 гола на мач. Статистиката от резултатите на Сьонерюск сочи, че тимът постига средно по 1.4 гола на мач.

ФК Мидтиланд vs Сьонерюск Head-to-head

Head to Head статистиката на ФК Мидтиланд срещу Сьонерюск показва 38 предишни сблъсъка за последните 15 години. Броят на победите за ФК Мидтиланд в тези мачове е 22, докато Сьонерюск е спечелил 9 от тях. Равенствата са 7. Последният мач помежду им се игра на 26 юли 2026, когато крайния резултат завърши 2:3 за ФК Мидтиланд.

Факти за мача
  • ФК Мидтиланд заема 2 място в шампионата на Дания - Датска Суперлига.
  • Сьонерюск е 11 в текущото класиране на Датска Суперлига (Дания).
  • Брой на отбелязаните попадения от ФК Мидтиланд този сезон - 21 в 11 мача от Датска Суперлига.
  • Брой на отбелязаните голове от Сьонерюск този сезон - 16 в 11 мача от Датска Суперлига.
  • Допуснати голове от ФК Мидтиланд този сезон (Датска Суперлига) - 11 в 11 мача.
  • Допуснати попадения от Сьонерюск този сезон (Датска Суперлига) - 24 в 11 мача.
  • 9 от общо 11 мача този сезон за ФК Мидтиланд от Датска Суперлига завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
  • 6 от общо 11 мача този сезон за Сьонерюск от Датска Суперлига приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
ФК Мидтиланд - Сьонерюск Пряко предаване

За да гледате ФК Мидтиланд срещу Сьонерюск на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на ФК Мидтиланд срещу Сьонерюск на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.