event background
Супер Лига Супер Лига
ЗЗПЗП
SHAN
Шандонг Луненг
- - 14 авг 2026 14:35
Кингдао
QON
ЗЗЗРП

Шандонг Луненг vs Кингдао на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
Шандонг Луненг - Кингдао
No tips added yet, be the first!

Статистика един срещу друг

Шандонг Луненг Голове - 11
VS
Кингдао Голове - 10
Последни 7 срещи
43%
43%
14%
Победи - 3
Равенства - 3
Победи - 1
FT12:0026 апрКингдаоШандонг Луненг 41
FT15:0020 сепКингдаоШандонг Луненг 22
FT14:3501 майШандонг ЛуненгКингдао 11
FT14:3513 юлиШандонг ЛуненгКингдао 11
FT14:3505 апрКингдаоШандонг Луненг 01
FT14:3515 сепШандонг ЛуненгКингдао 42
FT12:3028 майКингдаоШандонг Луненг 01

Шандонг Луненг - Кингдао Статистика

Шандонг Луненг
VS
Кингдао
6
16
9
6
3
3
7
11
35
30
34
38

Състави

Шандонг ЛуненгPeng Han
КингдаоMilan Ristic
4-4-2
Yu Jinyong
Y. Jinyong 1
Tong Wang
T. Wang 6
Zhunyi Gao
Z. Gao 33
Zheng Zheng
Z. Zheng 5
Yang Liu
Y. Liu 11
Memet Imran
M. Imran 38
Zhengyu Huang
Z. Huang 35
Guilherme Madruga
G. Madruga 8
Valeri Qazaishvili
V. Qazaishvili 10
Cryzan
Cryzan 9
Zeca
Zeca 19
4-4-2
Song Wenjie
S. Wenjie 19
Carlos Strandberg
C. Strandberg 10
Cong Yang
C. Yang 22
Senwen Luo
S. Luo 31
Malcom Edjouma
M. Edjouma 6
Yonghao Jin
Y. Jin 34
Zixian Wei
Z. Wei 37
Yangyang Jin
Y. Jin 4
Nemanja Anđelković
N. Anđelković 26
Suda Li
S. Li 29
Pengfei Mu
P. Mu 28

Мач Превю

Шандонг Луненг ще се изправи срещу отбора на Кингдао в мач от Супер Лига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Шандонг Луненг и Кингдао е насрочено за 14 август 2026 от 14:35ч. Мачът ще се играе на Jinan Olympic Sports Center Stadium в Jinan.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Шандонг Луненг и Кингдао в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Шандонг Луненг и Кингдао в този мач.

В последните 10 мача на Шандонг Луненг във всички турнири, тимът записа победи в 4 от срещите, 1 от тях завършиха наравно и загуби 5.

Статистиката за Кингдао в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 1, равенства 2 и загуби 7. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Шандонг Луненг бележи средно по 2.3 гола на мач. Статистиката от резултатите на Кингдао сочи, че тимът постига средно по 1.5 гола на мач.

Шандонг Луненг vs Кингдао Head-to-head

Head to Head статистиката на Шандонг Луненг срещу Кингдао показва 7 предишни сблъсъка за последните 3 години. Броят на победите за Шандонг Луненг в тези мачове е 3, докато Кингдао е спечелил 1 от тях. Равенствата са 3. Последният мач помежду им се игра на 26 април 2026, когато крайния резултат завърши 4:1 за Кингдао.

Факти за мача
  • Шандонг Луненг заема 6 място в шампионата на Китай - Супер Лига.
  • Кингдао е 16 в текущото класиране на Супер Лига (Китай).
  • Брой на отбелязаните попадения от Шандонг Луненг този сезон - 35 в 19 мача от Супер Лига.
  • Брой на отбелязаните голове от Кингдао този сезон - 30 в 20 мача от Супер Лига.
  • Допуснати голове от Шандонг Луненг този сезон (Супер Лига) - 34 в 19 мача.
  • Допуснати попадения от Кингдао този сезон (Супер Лига) - 38 в 20 мача.
  • 15 от общо 19 мача този сезон за Шандонг Луненг от Супер Лига завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
  • 14 от общо 20 мача този сезон за Кингдао от Супер Лига приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
Шандонг Луненг - Кингдао Пряко предаване

За да гледате Шандонг Луненг срещу Кингдао на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Шандонг Луненг срещу Кингдао на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.