event background
Купа на Лигата Купа на Лигата
LEY
Лейтън Ориент
- - 8 авг 2026 17:00
Оксфорд Юнайтед
OXF
Домакин2.77
Равен3.50
Гост2.50

Лейтън Ориент vs Оксфорд Юнайтед на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
Лейтън Ориент - Оксфорд Юнайтед
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Лейтън Ориент Голове - 4
VS
Оксфорд Юнайтед Голове - 9
Последни 3 срещи
33%
0%
67%
Победи - 1
Равенства - 0
Победи - 2
FT17:0024 февОксфорд ЮнайтедЛейтън Ориент 12
FT17:0011 ноеЛейтън ОриентОксфорд Юнайтед 23
FT21:4530 авгОксфорд ЮнайтедЛейтън Ориент 50

Състави

Лейтън ОриентRichie Wellens
Оксфорд ЮнайтедAaron Ramsey
4-2-3-1
Will Dennis
W. Dennis 12
Michael Craig
M. Craig 14
William Forrester
W. Forrester 6
Jack Simpson
J. Simpson 4
James Morris
J. Morris 3
Sean Clare
S. Clare 28
Azeem Abdulai
A. Abdulai 22
Demetri Mitchell
D. Mitchell 11
Charlie Wellens
C. Wellens 25
Aaron Connolly
A. Connolly 10
Dominic Ballard
D. Ballard 32
C. Brannagan
C. Brannagan

Мач Превю

Лейтън Ориент ще се изправи срещу отбора на Оксфорд Юнайтед в мач от Купа на Лигата сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Лейтън Ориент и Оксфорд Юнайтед е насрочено за 08 август 2026 от 17:00ч. Мачът ще се играе на Brisbane Road в London.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Лейтън Ориент и Оксфорд Юнайтед в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Лейтън Ориент и Оксфорд Юнайтед в този мач.

Съдейки по коефициентите от водещите сайтове за залози, Лейтън Ориент има 37% шанс да спечели този мач. Вероятността Оксфорд Юнайтед да вземе победата е 41%. Съществува и 30% вероятност мачът да завърши наравно.

В последните 10 мача на Лейтън Ориент във всички турнири, тимът записа победи в 2 от срещите, 3 от тях завършиха наравно и загуби 5.

Статистиката за Оксфорд Юнайтед в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 6, равенства 1 и загуби 3. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Лейтън Ориент бележи средно по 1.2 гола на мач. Статистиката от резултатите на Оксфорд Юнайтед сочи, че тимът постига средно по 1.8 гола на мач.

Базирайки се на тези данни, би било интересно да отбележим, че букмейкърите предлагат среден коефициент от 1.86 (54% шанс) за залог Над 2.5 гола в мача и коефициент 1.91 (52% вероятност) за залог Под 2.5 гола.

Лейтън Ориент vs Оксфорд Юнайтед Head-to-head

Head to Head статистиката на Лейтън Ориент срещу Оксфорд Юнайтед показва 3 предишни сблъсъка за последните 4 години. Броят на победите за Лейтън Ориент в тези мачове е 1, докато Оксфорд Юнайтед е спечелил 2 от тях. Равенствата са 0. Последният мач помежду им се игра на 24 февруари 2024, когато крайния резултат завърши 1:2 за Лейтън Ориент.

Лейтън Ориент - Оксфорд Юнайтед Пряко предаване

За да гледате Лейтън Ориент срещу Оксфорд Юнайтед на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Лейтън Ориент срещу Оксфорд Юнайтед на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.