betvam logo
event background
Major League Soccer Major League Soccer
ЗЗППП
CHI
Чикаго Файър
- - 29 окт 2026 02:30
Орландо Сити
ORL
ПРПЗЗ
Прогнози от предишни срещи между отборите Скрий
ДатаTipsterПрогноза
01.06.2025 ORL - CHI (1:3)
Християн Цуцев
Над 2.5 гола @ 1.60
23.06.2024 ORL - CHI (4:2)
Християн Цуцев
Двоен Шанс: 2x @ 2.20
30.05.2024 CHI - ORL (1:1)
Християн Цуцев
Под 2.5 гола @ 2.04
30.05.2024 CHI - ORL (1:1)
Harry Kettle
Над 2.5 гола @ 1.87
21.08.2023 CHI - ORL (1:3)
Harry Kettle
Равен @ 3.50
02.07.2023 ORL - CHI (3:1)
Християн Цуцев
Равен @ 3.95
02.07.2023 ORL - CHI (3:1)
Harry Kettle
Орландо Сити да бие @ 1.84

Чикаго Файър vs Орландо Сити на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
Чикаго Файър - Орландо Сити
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Чикаго Файър Голове - 13
VS
Орландо Сити Голове - 14
Последни 8 срещи
38%
25%
38%
Победи - 3
Равенства - 2
Победи - 3
FT02:3020 авгОрландо СитиЧикаго Файър 12
FT03:3023 октЧикаго ФайърОрландо Сити 31
FT02:3001 юниОрландо СитиЧикаго Файър 13
FT03:3004 майЧикаго ФайърОрландо Сити 00
FT02:3023 юниОрландо СитиЧикаго Файър 42
FT03:3030 майЧикаго ФайърОрландо Сити 11
FT03:3021 авгЧикаго ФайърОрландо Сити 13
FT02:3002 юлиОрландо СитиЧикаго Файър 31

Чикаго Файър - Орландо Сити Статистика

Чикаго Файър
VS
Орландо Сити
4
7
14
12
6
5
10
13
52
58
44
70

Състави

Чикаго ФайърG. Berhalter
Орландо СитиM. Perelman
4-3-3
C. Brady
C. Brady 1
Leonardo Barroso
L. Barroso 2
A. Hanche-Olsen
A. Hanche-Olsen 21
M. Mbokazi
M. Mbokazi 4
A. Gutman
A. Gutman 15
A. Salétros
A. Salétros 6
T. D'Avilla
T. D'Avilla 42
M. Haile-Selassie
M. Haile-Selassie 7
P. Zinckernagel
P. Zinckernagel 11
R. Lewandowski
R. Lewandowski 9
J. Bamba
J. Bamba 19
4-2-3-1
D. Dike
D. Dike 9
E. Atuesta
E. Atuesta 20
A. Griezmann
A. Griezmann 7
M. Ojeda
M. Ojeda 10
Luis Otávio
L. Otávio 5
W. Cartagena
W. Cartagena 16
Z. Taifi
Z. Taifi 19
D. Brekalo
D. Brekalo 4
Iago
Iago 57
I. Angulo
I. Angulo 77
M. Crépeau
M. Crépeau 71

Мач Превю

Чикаго Файър ще се изправи срещу отбора на Орландо Сити в мач от Мейджър Лийг Сокър сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Чикаго Файър и Орландо Сити е насрочено за 29 октомври 2026 от 02:30ч. Мачът ще се играе на Soldier Field в Chicago.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Чикаго Файър и Орландо Сити в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Чикаго Файър и Орландо Сити в този мач.

В последните 10 мача на Чикаго Файър във всички турнири, тимът записа победи в 3 от срещите, 3 от тях завършиха наравно и загуби 4.

Статистиката за Орландо Сити в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 6, равенства 2 и загуби 2. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Чикаго Файър бележи средно по 1.5 гола на мач. Статистиката от резултатите на Орландо Сити сочи, че тимът постига средно по 2.6 гола на мач.

Чикаго Файър vs Орландо Сити Head-to-head

Head to Head статистиката на Чикаго Файър срещу Орландо Сити показва 8 предишни сблъсъка за последните 3 години. Броят на победите за Чикаго Файър в тези мачове е 3, докато Орландо Сити е спечелил 3 от тях. Равенствата са 2. Последният мач помежду им се игра на 20 август 2026, когато крайния резултат завърши 1:2 за Чикаго Файър.

Чикаго Файър - Орландо Сити Пряко предаване

За да гледате Чикаго Файър срещу Орландо Сити на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Чикаго Файър срещу Орландо Сити на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.