betvam logo
event background
Първа Дивизия Първа Дивизия
РРРПП
OPIA
Олимпиакос Никозия
Завършил3 : 3
28 авг 2026
Неа Саламис
NSL
ЗЗРПР

Олимпиакос Никозия - Неа Саламис статистика от мача

Голове
M. Pechlivanis
S. Grandsir
C. Giousis
Z. Savva
C. Christou
0
0
0
0
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Олимпиакос Никозия Голове - 5
VS
Неа Саламис Голове - 4
Последни 2 срещи
50%
50%
0%
Победи - 1
Равенства - 1
Победи - 0
FT20:0028 авгОлимпиакос НикозияНеа Саламис 33
FT19:0019 авгНеа СаламисОлимпиакос Никозия 12

Олимпиакос Никозия - Неа Саламис Статистика

Олимпиакос Никозия
VS
Неа Саламис
10
13
0
0
3
1
0
2
6
5
6
9

Състави

Олимпиакос НикозияMarios Christofi
Неа Саламис
4-1-4-1
Christos Talichmanidis
C. Talichmanidis 1
Christoforos Frantzis
C. Frantzis 2
Jean Felipe
J. Felipe 12
Eduardo Kunde
E. Kunde 5
Henrique Gomes
H. Gomes 55
Georgios Okkas
G. Okkas 6
Agapios Vrikkis
A. Vrikkis 77
Bruno Paz
B. Paz 8
Dominik Prokop
D. Prokop 10
Marios Pechlivanis
M. Pechlivanis 23
Rauno Sappinen
R. Sappinen 15
4-2-3-1
Darío Poveda
D. Poveda 9
Samuel Grandsir
S. Grandsir 7
Giannis Gerolemou
G. Gerolemou 71
Christos Giousis
C. Giousis 10
Alois Confais
A. Confais 27
Jordi Quintillà
J. Quintillà 88
Andreas Panayiotou Filiotis
A. Panayiotou 30
Sergio González
S. González 55
Alexandros Michael
A. Michael 5
Florent Hanin
F. Hanin 29
Dániel Kovács
D. Kovács 63

Мач Превю

Олимпиакос Никозия ще се изправи срещу отбора на Неа Саламис в мач от Първа Дивизия сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Олимпиакос Никозия и Неа Саламис е насрочено за 28 август 2026 от 20:00ч. Мачът ще се играе на GSP Stadium в Nicosia.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Олимпиакос Никозия и Неа Саламис в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Олимпиакос Никозия и Неа Саламис в този мач.

В последните 10 мача на Олимпиакос Никозия във всички турнири, тимът записа победи в 4 от срещите, 3 от тях завършиха наравно и загуби 3.

Статистиката за Неа Саламис в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 3, равенства 4 и загуби 3. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Олимпиакос Никозия бележи средно по 1.6 гола на мач. Статистиката от резултатите на Неа Саламис сочи, че тимът постига средно по 2.4 гола на мач.

Олимпиакос Никозия vs Неа Саламис Head-to-head

Head to Head статистиката на Олимпиакос Никозия срещу Неа Саламис показва 2 предишни сблъсъка за последните 4 години. Броят на победите за Олимпиакос Никозия в тези мачове е 1, докато Неа Саламис е спечелил 0 от тях. Равенствата са 1. Последният мач помежду им се игра на 28 август 2026, когато крайния резултат завърши 3:3.

Факти за мача
  • Олимпиакос Никозия заема 10 място в шампионата на Кипър - Първа Дивизия.
  • Неа Саламис е 13 в текущото класиране на Първа Дивизия (Кипър).
  • Брой на отбелязаните попадения от Олимпиакос Никозия този сезон - 6 в 3 мача от Първа Дивизия.
  • Брой на отбелязаните голове от Неа Саламис този сезон - 5 в 3 мача от Първа Дивизия.
  • Допуснати голове от Олимпиакос Никозия този сезон (Първа Дивизия) - 6 в 3 мача.
  • Допуснати попадения от Неа Саламис този сезон (Първа Дивизия) - 9 в 3 мача.
  • 1 от общо 3 мача този сезон за Олимпиакос Никозия от Първа Дивизия завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
  • 2 от общо 3 мача този сезон за Неа Саламис от Първа Дивизия приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
Олимпиакос Никозия - Неа Саламис Пряко предаване

За да гледате Олимпиакос Никозия срещу Неа Саламис на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Олимпиакос Никозия срещу Неа Саламис на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.