event background
Втора лига Втора лига
ЗРЗПЗ
YNT
Янтра 2019
- - 8 авг 2026 18:00
Монтана
MOU
РПЗЗЗ

Янтра 2019 vs Монтана на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
Янтра 2019 - Монтана
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Янтра 2019 Голове - 4
VS
Монтана Голове - 7
Последни 7 срещи
29%
29%
43%
Победи - 2
Равенства - 2
Победи - 3
FT15:0026 апрЯнтра 2019Монтана 02
FT14:4523 октМонтанаЯнтра 2019 10
FT16:3001 апрЯнтра 2019Монтана 21
FT18:0013 майМонтанаЯнтра 2019 00
FT16:0015 октЯнтра 2019Монтана 10
FT15:3019 марЯнтра 2019Монтана 11
FT18:0012 сепМонтанаЯнтра 2019 20

Янтра 2019 - Монтана Статистика

Янтра 2019
VS
Монтана
16
8
0
0
0
1
1
0
0
2
2
2

Мач Превю

Янтра 2019 ще се изправи срещу отбора на Монтана в мач от Втора лига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Янтра 2019 и Монтана е насрочено за 08 август 2026 от 18:00ч. Мачът ще се играе на Stadion Hristo Botev в Gabrovo.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Янтра 2019 и Монтана в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Янтра 2019 и Монтана в този мач.

В последните 10 мача на Янтра 2019 във всички турнири, тимът записа победи в 4 от срещите, 2 от тях завършиха наравно и загуби 4.

Статистиката за Монтана в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 2, равенства 4 и загуби 4. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Янтра 2019 бележи средно по 1.0 гола на мач. Статистиката от резултатите на Монтана сочи, че тимът постига средно по 1.3 гола на мач.

Янтра 2019 vs Монтана Head-to-head

Head to Head статистиката на Янтра 2019 срещу Монтана показва 7 предишни сблъсъка за последните 5 години. Броят на победите за Янтра 2019 в тези мачове е 2, докато Монтана е спечелил 3 от тях. Равенствата са 2. Последният мач помежду им се игра на 26 април 2025, когато крайния резултат завърши 0:2 за Монтана.

Факти за мача
  • Янтра 2019 заема 16 място в шампионата на България - Втора лига.
  • Монтана е 8 в текущото класиране на Втора лига (България).
  • Брой на отбелязаните попадения от Янтра 2019 този сезон - 0 в 1 мача от Втора лига.
  • Брой на отбелязаните голове от Монтана този сезон - 2 в 1 мача от Втора лига.
  • Допуснати голове от Янтра 2019 този сезон (Втора лига) - 2 в 1 мача.
  • Допуснати попадения от Монтана този сезон (Втора лига) - 2 в 1 мача.
  • 1 от общо 1 мача този сезон за Монтана от Втора лига приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
Янтра 2019 - Монтана Пряко предаване

За да гледате Янтра 2019 срещу Монтана на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Янтра 2019 срещу Монтана на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.