betvam logo
event background
УЕФА Шампионска Лига УЕФА Шампионска Лига
MUN
Манчестър Юнайтед
- - 3 ное 2026 22:00
Рома
ROM
Прогнози от предишни срещи между отборите Скрий
ДатаTipsterПрогноза
06.05.2021 ROM - MUN (3:2)
Християн Цуцев
Манчестър Юнайтед да бие @ 1.93
29.04.2021 MUN - ROM (6:2)
Християн Цуцев
Двата отбора да отбележат @ 1.90

Манчестър Юнайтед vs Рома на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
Манчестър Юнайтед - Рома
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Манчестър Юнайтед Голове - 8
VS
Рома Голове - 5
Последни 2 срещи
50%
0%
50%
Победи - 1
Равенства - 0
Победи - 1
FT22:0006 майРомаМанчестър Юнайтед 32
FT22:0029 апрМанчестър ЮнайтедРома 62

Състави

Манчестър ЮнайтедM. Carrick
РомаG. Gasperini
4-2-3-1
S. Lammens
S. Lammens 1
Diogo Dalot
D. Dalot 2
M. de Ligt
M. de 4
H. Maguire
H. Maguire 5
N. Mazraoui
N. Mazraoui 3
M. Mount
M. Mount 7
Andrey Santos
A. Santos 17
B. Mbeumo
B. Mbeumo 19
Y. Tielemans
Y. Tielemans 18
Matheus Cunha
M. Cunha 10
Bruno Fernandes
B. Fernandes 8
3-4-2-1
D. Malen
D. Malen 14
Rodrigo Mora
R. Mora 86
L. Pellegrini
L. Pellegrini 7
N. Molina
N. Molina 20
M. de Roon
M. de 15
N. Pisilli
N. Pisilli 61
Wesley
Wesley 43
D. Ghilardi
D. Ghilardi 87
L. Balerdi
L. Balerdi 26
Hermoso
Hermoso 22
P. Gollini
P. Gollini 95

Мач Превю

Манчестър Юнайтед ще се изправи срещу отбора на Рома в мач от УЕФА Шампионска Лига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Манчестър Юнайтед и Рома е насрочено за 03 ноември 2026 от 22:00ч. Мачът ще се играе на Old Trafford в Manchester.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Манчестър Юнайтед и Рома в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Манчестър Юнайтед и Рома в този мач.

В последните 10 мача на Манчестър Юнайтед във всички турнири, тимът записа победи в 2 от срещите, 4 от тях завършиха наравно и загуби 4.

Статистиката за Рома в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 6, равенства 3 и загуби 1. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Манчестър Юнайтед бележи средно по 1.7 гола на мач. Статистиката от резултатите на Рома сочи, че тимът постига средно по 2.4 гола на мач.

Манчестър Юнайтед vs Рома Head-to-head

Head to Head статистиката на Манчестър Юнайтед срещу Рома показва 2 предишни сблъсъка за последните 5 години. Броят на победите за Манчестър Юнайтед в тези мачове е 1, докато Рома е спечелил 1 от тях. Равенствата са 0. Последният мач помежду им се игра на 06 май 2021, когато крайния резултат завърши 3:2 за Рома.

Манчестър Юнайтед - Рома Пряко предаване

За да гледате Манчестър Юнайтед срещу Рома на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Манчестър Юнайтед срещу Рома на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.