event background
Джей Лига Див. 1 Джей Лига Див. 1
ЗРЗЗЗ
JFN
JEF United Chiba
- - 15 авг 2026 13:00
Мачида Зелвия
MCH
ППРПЗ

JEF United Chiba vs Мачида Зелвия на живо

Легално и верифицирано
излъчване на живо
Безплатна регистрация, без реклами! Регистрация
НА ЖИВО
JEF United Chiba - Мачида Зелвия
No tips added yet, be the first!

Статистика един срещу друг

JEF United Chiba Голове - 1
VS
Мачида Зелвия Голове - 4
Последни 2 срещи
0%
0%
100%
Победи - 0
Равенства - 0
Победи - 2
FT11:0010 майJEF United ChibaМачида Зелвия 02
FT12:0027 февМачида ЗелвияJEF United Chiba 21

JEF United Chiba - Мачида Зелвия Статистика

JEF United Chiba
VS
Мачида Зелвия
11
19
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Състави

JEF United ChibaYoshiyuki Kobayashi
Мачида ЗелвияGo Kuroda
4-2-3-1
José Aurelio Suárez
J. Aurelio 19
Issei Takahashi
I. Takahashi 2
Koji Toriumi
K. Toriumi 24
Takashi Kawano
T. Kawano 28
Masaru Hidaka
M. Hidaka 67
Takayuki Mae
T. Mae 15
Taishi Taguchi
T. Taguchi 4
Kazuki Tanaka
K. Tanaka 7
Daichi Ishikawa
D. Ishikawa 20
Naoki Tsubaki
N. Tsubaki 14
Hiroto Goya
H. Goya 9
3-4-2-1
Shota Fujio
S. Fujio 9
Erik
Erik 27
Yuki Soma
Y. Soma 7
Hotaka Nakamura
H. Nakamura 88
Ryohei Shirasaki
R. Shirasaki 23
Hiroyuki Mae
H. Mae 16
Kotaro Hayashi
K. Hayashi 26
Gen Shoji
G. Shoji 3
Daihachi Okamura
D. Okamura 50
Yuta Nakayama
Y. Nakayama 19
Kosei Tani
K. Tani 1

Мач Превю

JEF United Chiba ще се изправи срещу отбора на Мачида Зелвия в мач от Джей Лига Див. 1 сезон 2027/2028. Началото на двубоя между JEF United Chiba и Мачида Зелвия е насрочено за 15 август 2026 от 13:00ч. Мачът ще се играе на Fukuda Denshi Arena в Chiba.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за JEF United Chiba и Мачида Зелвия в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на JEF United Chiba и Мачида Зелвия в този мач.

В последните 10 мача на JEF United Chiba във всички турнири, тимът записа победи в 1 от срещите, 1 от тях завършиха наравно и загуби 8.

Статистиката за Мачида Зелвия в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 5, равенства 6 и загуби 0. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че JEF United Chiba бележи средно по 1.1 гола на мач. Статистиката от резултатите на Мачида Зелвия сочи, че тимът постига средно по 1.5 гола на мач.

JEF United Chiba vs Мачида Зелвия Head-to-head

Head to Head статистиката на JEF United Chiba срещу Мачида Зелвия показва 2 предишни сблъсъка за последните 0 години. Броят на победите за JEF United Chiba в тези мачове е 0, докато Мачида Зелвия е спечелил 2 от тях. Равенствата са 0. Последният мач помежду им се игра на 10 май 2026, когато крайния резултат завърши 0:2 за Мачида Зелвия.

Факти за мача
  • JEF United Chiba заема 11 място в шампионата на Япония - Джей Лига Див. 1.
  • Мачида Зелвия е 19 в текущото класиране на Джей Лига Див. 1 (Япония).
  • Брой на отбелязаните попадения от JEF United Chiba този сезон - 0 в 0 мача от Джей Лига Див. 1.
  • Брой на отбелязаните голове от Мачида Зелвия този сезон - 0 в 0 мача от Джей Лига Див. 1.
  • Допуснати голове от JEF United Chiba този сезон (Джей Лига Див. 1) - 0 в 0 мача.
  • Допуснати попадения от Мачида Зелвия този сезон (Джей Лига Див. 1) - 0 в 0 мача.
JEF United Chiba - Мачида Зелвия Пряко предаване

За да гледате JEF United Chiba срещу Мачида Зелвия на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на JEF United Chiba срещу Мачида Зелвия на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.