betvam logo
event background
Алсвенскан Алсвенскан
ПРЗЗР
AIK
АИК Стокхолм
Завършил2 : 0
18 юли 2026
Гаис Гьотеборг
GAI
ЗЗПЗР

АИК Стокхолм - Гаис Гьотеборг статистика от мача

Голове
T. Ayari
K. Filling
0
2
0
1
3
4
3
1
2
3
1
1
4
3
1
1
61%
39%
133
79
112
66
84%
84%
0
0
0
0

Прогноза с анализ

Петър БорисовPRO Типстър
Последвай
1.70Двата отбора да отбележат
АИК загуби последните си три домакинства

АИК е на девето място, но стартира оптимистично след паузата, печелейки двата си мача с по 2:1 като гост, съответно срещу Гьотеборг и Мялби. Именно навън засега се представя по-добре, докато вкъщи е в серия от три поредни загуби. АИК има и само една суха мрежа до момента, дошла при 1:0 у дома срещу непретенциозния Калмар.

ГАИС Гьотеборг засега върви по-добре, заемайки петата позиция. Допусна само една загуба за последните десет кръга, дошла при гостуването на лидера Сириус с 1:2. Спечели иначе само едно от шестте си гостувания дотук. Само в един мач досега не можа да се разпише.

Прогноза: гол/гол

АИК почна добре след паузата и ще опита у дома сега също да спечели точки, спирайки с домакинските загуби. ГАИС обаче демонстрира стабилност в последно време и може да е труден противник, дори такъв, който да отбележи гол, но очаквам все пак и АИК да отвърне с поне едно попадение.

    Прогнози от предишни срещи между отборите Скрий
    ДатаTipsterПрогноза
    29.07.2024 AIK - GAI (0:1)
    Петър Борисов
    АИК Стокхолм да бие @ 1.92
    22.07.2024 GAI - AIK (2:0)
    Петър Борисов
    Двоен Шанс: 1x @ 1.48
    Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

    Статистика един срещу друг

    АИК Стокхолм Голове - 6
    VS
    Гаис Гьотеборг Голове - 7
    Последни 6 срещи
    33%
    17%
    50%
    Победи - 2
    Равенства - 1
    Победи - 3
    FT16:0018 юлиАИК СтокхолмГаис Гьотеборг 20
    FT14:0014 марГаис ГьотеборгАИК Стокхолм 32
    FT17:3028 сепАИК СтокхолмГаис Гьотеборг 11
    FT20:1031 марГаис ГьотеборгАИК Стокхолм 01
    FT20:0029 юлиАИК СтокхолмГаис Гьотеборг 01
    FT20:0022 юлиГаис ГьотеборгАИК Стокхолм 20

    АИК Стокхолм - Гаис Гьотеборг Статистика

    АИК Стокхолм
    VS
    Гаис Гьотеборг
    8
    10
    10
    8
    7
    6
    8
    10
    40
    30
    43
    25

    Състави

    АИК СтокхолмJose Riveiro
    Гаис ГьотеборгFredrik Holmberg
    4-4-2
    Kristoffer Nordfeldt
    K. Nordfeldt 15
    Mads Døhr Thychosen
    M. Døhr 17
    Sotirios Papagiannopoulos
    S. Papagiannopoulos 4
    Fredrik Nissen
    F. Nissen 14
    Lukas Bergquist
    L. Bergquist 5
    Dino Beširović
    D. Beširović 19
    Taha Ayari
    T. Ayari 45
    Johan Hove
    J. Hove 8
    Amel Mujanić
    A. Mujanić 7
    Axel Kouame
    A. Kouame 48
    Kevin Filling
    K. Filling 29
    4-3-3
    Róbert Frosti Thorkelsson
    R. Frosti 17
    Samuel Salter
    S. Salter 20
    Rasmus Niklasson
    R. Niklasson 11
    William Milovanovic
    W. Milovanovic 8
    Joackim Fagerjord
    J. Fagerjord 7
    Henry Sletsjoe
    H. Sletsjoe 10
    August Wängberg
    A. Wängberg 6
    Robin Frej
    R. Frej 12
    Filip Beckman
    F. Beckman 24
    Robin Wendin Thomasson
    R. Wendin 5
    Mergim Krasniqi
    M. Krasniqi 1