betvam logo
event background
Liga I Liga I
ПЗРПР
RDOEU
Рапид Букурещ
Завършил1 : 2
9 дек 2023
Волунтари
VVO
ЗЗЗПЗ

Рапид Букурещ - Волунтари статистика от мача

Голове
A. Nemec
Ricardinho
J. Papeau
4
3
12
3
8
3
11
10
8
2
64%
36%
0
1
1
3
567
333
466
222
82%
67%
0
0
0
0
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Рапид Букурещ Голове - 7
VS
Волунтари Голове - 5
Последни 4 срещи
50%
0%
50%
Победи - 2
Равенства - 0
Победи - 2
FT20:4509 декРапид БукурещВолунтари 12
FT21:3007 авгВолунтариРапид Букурещ 21
FT20:0004 февРапид БукурещВолунтари 41
FT21:4503 сепВолунтариРапид Букурещ 01

Рапид Букурещ - Волунтари Статистика

Рапид Букурещ
VS
Волунтари
3
14
3
1
2
1
1
4
7
5
3
16

Състави

Рапид БукурещC. Bergodi
ВолунтариM. Dună
4-2-3-1
Horațiu Moldovan
H. Moldovan 31
Christopher Braun
C. Braun 47
Cristian Săpunaru
C. Săpunaru 22
Paul Iacob
P. Iacob 6
Andrei Borza
A. Borza 24
Răzvan Oaidă
R. Oaidă 26
Mattias Käit
M. Käit 4
Funsho Bamgboye
F. Bamgboye 7
Borja Valle
B. Valle 11
Jayson Papeau
J. Papeau 96
Kévin Soni
K. Soni 93
3-1-4-2
Robert Popescu
R. Popescu 20
Adam Nemec
A. Nemec 77
Nicolae Carnat
N. Carnat 23
Vadim Rață
V. Rață 22
Doru Andrei
D. Andrei 17
Naser Aliji
N. Aliji 7
Ljuban Crepulja
L. Crepulja 4
Ricardinho
Ricardinho 24
Patricio Matricardi
P. Matricardi 34
Igor Armaș
I. Armaș 5
Jesús Fernández
J. Fernández 88

Мач Превю

Рапид Букурещ ще се изправи срещу отбора на Волунтари в мач от Румънска лига I сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Рапид Букурещ и Волунтари е насрочено за 09 декември 2023 от 20:45ч. Мачът ще се играе на Superbet Arena-Giulești в București.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Рапид Букурещ и Волунтари в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Рапид Букурещ и Волунтари в този мач.

В последните 10 мача на Рапид Букурещ във всички турнири, тимът записа победи в 4 от срещите, 4 от тях завършиха наравно и загуби 2.

Статистиката за Волунтари в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 3, равенства 1 и загуби 6. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Рапид Букурещ бележи средно по 1.2 гола на мач. Статистиката от резултатите на Волунтари сочи, че тимът постига средно по 1.4 гола на мач.

Рапид Букурещ vs Волунтари Head-to-head

Head to Head статистиката на Рапид Букурещ срещу Волунтари показва 4 предишни сблъсъка за последните 4 години. Броят на победите за Рапид Букурещ в тези мачове е 2, докато Волунтари е спечелил 2 от тях. Равенствата са 0. Последният мач помежду им се игра на 09 декември 2023, когато крайния резултат завърши 1:2 за Волунтари.

Факти за мача
  • Рапид Букурещ заема 3 място в шампионата на Румъния - Liga I.
  • Волунтари е 14 в текущото класиране на Liga I (Румъния).
  • Брой на отбелязаните попадения от Рапид Букурещ този сезон - 7 в 6 мача от Liga I.
  • Брой на отбелязаните голове от Волунтари този сезон - 5 в 6 мача от Liga I.
  • Допуснати голове от Рапид Букурещ този сезон (Liga I) - 3 в 6 мача.
  • Допуснати попадения от Волунтари този сезон (Liga I) - 16 в 6 мача.
  • 2 от общо 6 мача този сезон за Рапид Букурещ от Liga I завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
  • 3 от общо 6 мача този сезон за Волунтари от Liga I приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
Рапид Букурещ - Волунтари Пряко предаване

За да гледате Рапид Букурещ срещу Волунтари на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Рапид Букурещ срещу Волунтари на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.