betvam logo
event background
К-Лига К-Лига
ПРПРЗ
BUCH
Бучеон 1995
Завършил0 : 0
8 авг 2026
Гвангжу ФК
GWN
ЗРЗЗР

Бучеон 1995 - Гвангжу ФК статистика от мача

Голове
0
0
0
0
Все още няма добавени прогнози, бъдете първи!

Статистика един срещу друг

Бучеон 1995 Голове - 4
VS
Гвангжу ФК Голове - 7
Последни 5 срещи
20%
20%
60%
Победи - 1
Равенства - 1
Победи - 3
FT14:0008 авгБучеон 1995Гвангжу ФК 00
FT10:3011 апрГвангжу ФКБучеон 1995 01
FT13:3027 авгБучеон 1995Гвангжу ФК 12
FT13:3020 авгГвангжу ФКБучеон 1995 20
FT13:0019 юниБучеон 1995Гвангжу ФК 23

Бучеон 1995 - Гвангжу ФК Статистика

Бучеон 1995
VS
Гвангжу ФК
9
12
6
1
9
8
8
14
24
12
27
49

Състави

Бучеон 1995Ou-Ghu Kwon
Гвангжу ФКJeong-kyu Lee
3-4-3
Hyeon-yeob kim
H. kim 21
Patrick William
P. William 3
Dong-kyu Baek
D. Baek 29
Sung-wook Hong
S. Hong 20
Bong-hun Yeo
B. Yeo 25
Sung Ye-geon
S. Ye-geon 4
Sang-jun Kim
S. Kim 16
Tae-hyeon Ahn
T. Ahn 26
Rodrigo Bassani
R. Bassani 10
Vitor Gabriel
V. Gabriel 63
Galego
Galego 11
4-4-2
Hólmbert Aron Friðjónsson
H. Aron 11
John Iredale
J. Iredale 18
Chang-mu Shin
C. Shin 40
Yong-jik Ri
Y. Ri 37
Yu Je-ho
Y. Je-ho 14
Kim Woo-Jin
K. Woo-Jin 70
Sung-yun Kwon
S. Kwon 22
Teun van Grunsven
T. van 4
Yeong-kyu Ahn
Y. Ahn 6
João Pedro
J. Pedro 17
Kyeong-min Kim
K. Kim 1

Мач Превю

Бучеон 1995 ще се изправи срещу отбора на Гвангжу ФК в мач от К-Лига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Бучеон 1995 и Гвангжу ФК е насрочено за 08 август 2026 от 14:00ч. Мачът ще се играе на Bucheon Stadium в Bucheon.

Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Бучеон 1995 и Гвангжу ФК в този мач.

Шансовете на двата тима

Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Бучеон 1995 и Гвангжу ФК в този мач.

В последните 10 мача на Бучеон 1995 във всички турнири, тимът записа победи в 3 от срещите, 5 от тях завършиха наравно и загуби 2.

Статистиката за Гвангжу ФК в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 0, равенства 4 и загуби 6. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Бучеон 1995 бележи средно по 1.5 гола на мач. Статистиката от резултатите на Гвангжу ФК сочи, че тимът постига средно по 0.5 гола на мач.

Бучеон 1995 vs Гвангжу ФК Head-to-head

Head to Head статистиката на Бучеон 1995 срещу Гвангжу ФК показва 5 предишни сблъсъка за последните 2 години. Броят на победите за Бучеон 1995 в тези мачове е 1, докато Гвангжу ФК е спечелил 3 от тях. Равенствата са 1. Последният мач помежду им се игра на 08 август 2026, когато крайния резултат завърши 0:0.

Факти за мача
  • Бучеон 1995 заема 9 място в шампионата на Южна Корея - К-Лига.
  • Гвангжу ФК е 12 в текущото класиране на К-Лига (Южна Корея).
  • Брой на отбелязаните попадения от Бучеон 1995 този сезон - 24 в 23 мача от К-Лига.
  • Брой на отбелязаните голове от Гвангжу ФК този сезон - 12 в 23 мача от К-Лига.
  • Допуснати голове от Бучеон 1995 този сезон (К-Лига) - 27 в 23 мача.
  • Допуснати попадения от Гвангжу ФК този сезон (К-Лига) - 49 в 23 мача.
  • 10 от общо 23 мача този сезон за Бучеон 1995 от К-Лига завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
  • 9 от общо 23 мача този сезон за Гвангжу ФК от К-Лига приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
Бучеон 1995 - Гвангжу ФК Пряко предаване

За да гледате Бучеон 1995 срещу Гвангжу ФК на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

Гледай На Живо

Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Бучеон 1995 срещу Гвангжу ФК на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.