betvam logo
event background
Про Лига Про Лига
РПЗПП
ALW
Ал-Васл
Завършил5 : 2
4 сеп 2026
Al Khaleej
ALKH
РЗПЗЗ

Ал-Васл - Al Khaleej статистика от мача

Голове
Siaka Sidibe
Nicolás Giménez (Дузпа)
Junior Flemmings
Pedro Jorge Gonçalves Malheiro
Akram Nakach (Автогол)
Junior Flemmings
Renato Barbosa dos Santos Júnior
393
251
14
6
9
4
6
1
3
10
9
5
2
4
8
4
4
2
432
298
23
10
1
1
7
4
10
4
60%
40%
0
0
0
0

прогнози от потребители

Професионалист
LevskarchetoПрофесионалист
-5 Точки
Последвай
4.33Над 2.5 / гол-гол: не5
Добави коментар

    Статистика един срещу друг

    Ал-Васл Голове - 6
    VS
    Al Khaleej Голове - 4
    Последни 3 срещи
    33%
    33%
    33%
    Победи - 1
    Равенства - 1
    Победи - 1
    FT19:1504 сепАл-ВаслAl Khaleej 52
    FT18:0028 януАл-ВаслAl Khaleej 01
    FT17:4531 октAl KhaleejАл-Васл 11

    Ал-Васл - Al Khaleej Статистика

    Ал-Васл
    VS
    Al Khaleej
    4
    11
    3
    1
    1
    1
    1
    3
    15
    5
    6
    12

    Състави

    Ал-ВаслRui Vitória
    Al KhaleejAbdelmajeed Alzarooni
    4-2-3-1
    D. Horkaš
    D. Horkaš 23
    Pedro Malheiro
    P. Malheiro 79
    S. Bouftini
    S. Bouftini 4
    Adryelson
    Adryelson 34
    Hugo
    Hugo 16
    S. Sidibe
    S. Sidibe 6
    A. Popoola
    A. Popoola 5
    B. Palacios
    B. Palacios 30
    N. Giménez
    N. Giménez 31
    Serginho
    Serginho 19
    M. Taremi
    M. Taremi 9
    3-4-3
    Aylton Boa Morte
    A. Boa 10
    O. Traoré
    O. Traoré 91
    J. Flemmings
    J. Flemmings 7
    A. Jashak
    A. Jashak 11
    J. N'Guessan
    J. N'Guessan 79
    Abdalla Al Naqbi
    A. Al 8
    P. Pavlov
    P. Pavlov 16
    Kayque Soares
    K. Soares 3
    L. Haquín
    L. Haquín 19
    A. Nakach
    A. Nakach 6
    Ahmed Al Hosani
    A. Al 1

    Мач Превю

    Ал-Васл ще се изправи срещу отбора на Al Khaleej в мач от Про Лига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Ал-Васл и Al Khaleej е насрочено за 04 септември 2026 от 19:15ч. Мачът ще се играе на Zabeel Stadium в Dubai.

    Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Ал-Васл и Al Khaleej в този мач.

    Шансовете на двата тима

    Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Ал-Васл и Al Khaleej в този мач.

    В последните 10 мача на Ал-Васл във всички турнири, тимът записа победи в 8 от срещите, 1 от тях завършиха наравно и загуби 1.

    Статистиката за Al Khaleej в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 1, равенства 5 и загуби 4. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Ал-Васл бележи средно по 2.9 гола на мач. Статистиката от резултатите на Al Khaleej сочи, че тимът постига средно по 1.1 гола на мач.

    Ал-Васл vs Al Khaleej Head-to-head

    Head to Head статистиката на Ал-Васл срещу Al Khaleej показва 3 предишни сблъсъка за последните 1 години. Броят на победите за Ал-Васл в тези мачове е 1, докато Al Khaleej е спечелил 1 от тях. Равенствата са 1. Последният мач помежду им се игра на 04 септември 2026, когато крайния резултат завърши 5:2 за Ал-Васл.

    Факти за мача
    • Ал-Васл заема 4 място в шампионата на United-Arab-Emirates - Про Лига.
    • Al Khaleej е 11 в текущото класиране на Про Лига (United-Arab-Emirates).
    • Брой на отбелязаните попадения от Ал-Васл този сезон - 15 в 5 мача от Про Лига.
    • Брой на отбелязаните голове от Al Khaleej този сезон - 5 в 5 мача от Про Лига.
    • Допуснати голове от Ал-Васл този сезон (Про Лига) - 6 в 5 мача.
    • Допуснати попадения от Al Khaleej този сезон (Про Лига) - 12 в 5 мача.
    • 3 от общо 5 мача този сезон за Ал-Васл от Про Лига завършиха с резултат и двата отбора да отбележат гол.
    • 2 от общо 5 мача този сезон за Al Khaleej от Про Лига приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
    Ал-Васл - Al Khaleej Пряко предаване

    За да гледате Ал-Васл срещу Al Khaleej на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

    Гледай На Живо

    Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

    Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Ал-Васл срещу Al Khaleej на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.