betvam logo
event background
TFF Първа Лига TFF Първа Лига
ЗПРЗР
76I
Игдир Беледиеспор
Завършил0 : 0
31 яну 2026
Маниса ББСК
MNI
ППЗПП

Игдир Беледиеспор - Маниса ББСК статистика от мача

Голове
5
1
21
1
11
1
7
9
7
3
3
2
69%
31%
1
4
1
4
481
213
406
126
84%
59%
0
0
0
0

прогнози от потребители

Sevdalln
-16 Точки
Последвай
1.92Над 2.5 / гол-гол
Добави коментар

    Статистика един срещу друг

    Игдир Беледиеспор Голове - 3
    VS
    Маниса ББСК Голове - 1
    Последни 4 срещи
    50%
    50%
    0%
    Победи - 2
    Равенства - 2
    Победи - 0
    FT12:3031 януИгдир БеледиеспорМаниса ББСК 00
    FT21:3030 авгМаниса ББСКИгдир Беледиеспор 11
    FT15:0004 марМаниса ББСКИгдир Беледиеспор 01
    FT16:0020 октИгдир БеледиеспорМаниса ББСК 10

    Игдир Беледиеспор - Маниса ББСК Статистика

    Игдир Беледиеспор
    VS
    Маниса ББСК
    9
    1
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    2
    6
    1
    2

    Състави

    Игдир Беледиеспорİbrahim Üzülmez
    Маниса ББСКTaner Taşkın
    4-3-3
    Muhammet Taha Tepe
    M. Taha 54
    Atakan Çankaya
    A. Çankaya 35
    Alim Öztürk
    A. Öztürk 5
    Wenderson Tsunami
    W. Tsunami 3
    Güray Vural
    G. Vural 77
    Gökcan Kaya
    G. Kaya 58
    Doğan Erdoğan
    D. Erdoğan 21
    Leandro Bacuna
    L. Bacuna 8
    Ahmet Engin
    A. Engin 17
    Gianni Bruno
    G. Bruno 9
    Moryke Fofana
    M. Fofana 7
    4-2-3-1
    Loïs Diony
    L. Diony 9
    Bobby Adekanye
    B. Adekanye 11
    Jonathan Lindseth
    J. Lindseth 10
    Muhamed Kiprit
    M. Kiprit 23
    Yassine Benrahou
    Y. Benrahou 20
    Birama Touré
    B. Touré 60
    Ayberk Karapo
    A. Karapo 45
    Christophe Herelle
    C. Herelle 4
    Yasin Güreler
    Y. Güreler 27
    Umut Erdem
    U. Erdem 19
    Vedat Karakuş
    V. Karakuş 1

    Мач Превю

    Игдир Беледиеспор ще се изправи срещу отбора на Маниса ББСК в мач от TFF Първа Лига сезон 2026/2027. Началото на двубоя между Игдир Беледиеспор и Маниса ББСК е насрочено за 31 януари 2026 от 12:30ч. Мачът ще се играе на Iğdır Şehir Stadyumu в Iğdır.

    Тук ще откриете повече информация преди двубоя, включително статистика, H2H резултати, факти преди мача и класиране. Данните ще ви бъдат от полза да прецените правилно своята прогноза за Игдир Беледиеспор и Маниса ББСК в този мач.

    Шансовете на двата тима

    Използвайки актуални данни за двата отбора и нашата база от сведения със статистическа информация, можем да ви предложим някои полезни детайли около шансовете на Игдир Беледиеспор и Маниса ББСК в този мач.

    В последните 10 мача на Игдир Беледиеспор във всички турнири, тимът записа победи в 2 от срещите, 3 от тях завършиха наравно и загуби 5.

    Статистиката за Маниса ББСК в последните им 10 мача от всички надпревари показва победи 6, равенства 0 и загуби 4. Преглед на броя отбелязани попадения в последните 10 мача показва, че Игдир Беледиеспор бележи средно по 1.4 гола на мач. Статистиката от резултатите на Маниса ББСК сочи, че тимът постига средно по 1.8 гола на мач.

    Игдир Беледиеспор vs Маниса ББСК Head-to-head

    Head to Head статистиката на Игдир Беледиеспор срещу Маниса ББСК показва 4 предишни сблъсъка за последните 2 години. Броят на победите за Игдир Беледиеспор в тези мачове е 2, докато Маниса ББСК е спечелил 0 от тях. Равенствата са 2. Последният мач помежду им се игра на 31 януари 2026, когато крайния резултат завърши 0:0.

    Факти за мача
    • Игдир Беледиеспор заема 9 място в шампионата на Турция - TFF Първа Лига.
    • Маниса ББСК е 1 в текущото класиране на TFF Първа Лига (Турция).
    • Брой на отбелязаните попадения от Игдир Беледиеспор този сезон - 2 в 2 мача от TFF Първа Лига.
    • Брой на отбелязаните голове от Маниса ББСК този сезон - 6 в 2 мача от TFF Първа Лига.
    • Допуснати голове от Игдир Беледиеспор този сезон (TFF Първа Лига) - 1 в 2 мача.
    • Допуснати попадения от Маниса ББСК този сезон (TFF Първа Лига) - 2 в 2 мача.
    • 1 от общо 2 мача този сезон за Маниса ББСК от TFF Първа Лига приключиха при резултат и двата тима да отбележат гол.
    Игдир Беледиеспор - Маниса ББСК Пряко предаване

    За да гледате Игдир Беледиеспор срещу Маниса ББСК на живо безплатно, кликнете на бутона по-долу и прегледайте списъка с футболни мачове на живо днес.

    Гледай На Живо

    Ако срещата е налична с livestream картина на живо, ще може да я стартирате според условията на букмейкъра малко преди началото на мача.

    Като алтернатива, може да прегледате ТВ програмата на местните спортни канали и да проверите кои мачове ще се излъчват на живо по телевизията. Ако не разполагате с възможността да гледате мача на Игдир Беледиеспор срещу Маниса ББСК на живо, винаги може да изберете някой от препоръчаните букмейкъри и да проследите случващото се в срещата с наличните графики на живо (Match Tracker) и live статистики.