Първа победа за годината за Атлетико Мадрид

0
Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид записа първа победа за 2023 година. „Дюшекчиите“ надделяха с класическото 3:0 над Валядолид на своя „Уанда Метрополитано“. Така тимът на Чили Симеоне има вече 31 точки и заема четвъртото място.

Атлетико реши всичко още през първите 45 минути, когато вкара и трите попадения.

Първият гол падна в 18-ата минута, когато Гризман намери с хубав пас Алваро Мората и той реализира. Само пет минути по-късно и французинът намери място сред голмайсторите.

Още не бе изтекъл половин час от мача, когато Марио Ермосо отбеляза третото последно попадение във вратата на Валядолид.