50 Free Spins БЕЗ ДЕПОЗИТ

Байерн се спаси от резил в последната секунда ВИДЕО

0
Байерн-Кьолн

Германският шампион Байерн Мюнхен се спаси от срамна загуба у дома от Кьолн. Срещата завърши 1:1, а до последните секунди баварците изоставаха с 0:1. Джошуа Кимих обаче реализира и донесе точката на Байерн. Отборът остава лидер в класирането, но аванса пред РБ Лайпциг е само 4 точки. Мюнхенци все още нямат победа тази година в Бундеслигата.

„Козлите“ вкараха още с първата си атака и с единствения си точен удар в мача. В 4-ата минута Юлиан Шабо центрира в наказателното поле, а Ели Скири връхлетя и прати топката във вратата на Ян Зомер.

От тук Байерн започна да атакува яростно, а положенията пред вратата на гостите се редуваха едно след друго. Вратарят на Кьолн Марвин Швебе показа брилянтен рефлекс и спаси няколко много опасни ситуации за гол през първото полувреме.

Байерн натисна още по-силно в началото на второто полувреме, а Райън Гравенберх нацели левия страничен стълб. След него Кингсли Коман не успя да реализира, а Томас Мюлер също бе отчаян от вратаря на Кьолн.

Баварците все пак стигнаха до точката в последните минути. Джошуа Кимих изстреля снаряд от далечна дистанция, а топката се удари в гредата и влезе във вратата.