Нефтохимик продължава към полуфиналите в Суперлигата

nvl.bg
Отборът на Нефтохимик Бургас очаквано се класира за полуифалите в плеофната фаза от българското волейболно първенство при мъжете. Играчите на Атанас Петров спечелиха визитата ис на Пирин Разлог с 3:1 (20:25, 25:16, 25:14, 25:23) и по този начин затвориха четвъртфиналната серия.
Бургазлии показаха чудесна игра в защита и не се притесняваха да атакуват при всяка отдала им се възможност. Над всички за домакините бе Аксел Трухчев с 22 точки, а Калоян Балабанов добави 14 точки. За домкините най-резултатен беше Дейвид Кръстев с 21 точки.





























Няма коментари.