Каули: Очаквах да премина в Панатинайкос

LAP.bg
Бившият играч на Лудогорец – Каули, призна, че е очаквал да продължи кариерата си в гръцкия гранд Панатинайкос.
Атинският футболен колос имаше апетити към атакуващия халф през тази зима, но така и не успя да се разбере с „орлите“. В началото на февруари пък ръководството на разградчани прие офертата на бразилския Баия и Каули се завърна в родината си.
„Що се отнася до трансфера ми в Панатинайкос, наистина не знам точно какво се случи. Преговорите се проточиха доста дълго и очаквах, че клубовете (Панатинайкос и Лудогорец) ще се разберат, но офертата на гръцкия отбор беше по-ниска от клаузата в договора ми за откупуване“, заявява Каули, който допълва, че според него ръководството на ПАО се е подразнило на Лудогорец за това, че „зелените“ изобщо не отстъпват от своята оферта. Така и се е стигнало за циклене в преговорите и съответно неосъществен трансфер.
„Чух, че АЕК Атина има интерес и обмисля да направи оферта, но това не се случи официално“, добавя Каули.





























Няма коментари.