Betano Вземи бонуса

Интер излъга Аталанта в 5-голов трилър

0
Ромелу Лукаку

Отборът на Интер успя да победи Аталанта с резултат 3:2 като домакин в мач от 37-ия кръг на италианската Серия А.

След само три минути игра „нерадзурите“ вече имаха аванс от два гола след две бързи попадения на Ромелу Лукаку и Николо Барела.

В 36-ата минута Марио Пашалич върне един гол за бергамаските. В 77-ата минута Лаутаро Мартинес направи резултата 3:1, а в продължението на мача Андре Онана си вкара автогол за крайното 3:2.

В класирането Интер е втори с 69 точки, докато Аталанта е пети с 61 точки. В последния кръг Интер гостува на Торино, а Аталанта домакинства на Монца.