Реал Мадрид си свърши работата и гледа към Ливърпул (ВИДЕО)

0
Осасуна - Реал Мадрид
БТА

Испанският колос Реал Мадрид постигна много важна победа над Осасуна с 0:2 като гост в мач от 22-ия кръг на Ла Лига. Успехът обаче не дойде никак лесно, като и двата гола паднаха в края на мача.

Реал срещна трудности в пробиването на противниковата отбрана и трябваше да почака чак до 79-ата минута, за да може Федерико Валверде да открие. В 92-ата минута пък Марко Асенсио оформи крайния резултат.

Победата бе ключова за Реал в битката за титлата, тъй като с нея скъси разликата до лидера Барселона на пет точки, който в неделя приема Кадис.

Успехът идва и само няколко дни преди гостуването на Ливърпул в първия осминафинален сблъсък в Шампионска лига.