Милан се спаси от резил срещу затъналия Кремонезе

0

Милан не успя да победи опашкаря Кремонезе. Полуфиналист в Шампионска лига завърши 1:1 с госта на своя „Сан Сиро”, като загубените точки могат да бъдат решаващи за участието на „росонерите“ в турнира наесен.

Гостите шокиращо поведоха в 77-ата минута чрез Давид Окереке. Изравнителният гол падна в 93-ата минута, когато Жуниор Месиаш направи 1:1.

В друг интригуващ мач от междинния кръг Салернитана и Фиорентина завършиха при зрелищното 3:3. Булайе Дия вкара хеттрик за домакините, като третият гол заби от дузпа. Националът Кристиано Бираги изравни за 3:3 шест минути преди края.