Майорка и Атлетик Билбао не излъчиха победител

0
атлетик билбао

Отборите на Майорка и Атлетик Билбао авършиха наравно 1:1 в мач от 32-ри кръг на испанската Ла Лига. И двете попадения в мача паднаха през втората част, като домакините откриха резултата в 58-ата минута след гол на южнокорееца Ли Кан Ин.

„Баските“ съумяха да стигната до точката дълбоко в добавеното време след гол на Инаки Уилямс, който бе точен след изпълнение на дузпа. Антонио Раило от домакините, който бе заменен в 67-ата минута, получи червен картон в края на срещата заради неваздържано поведение на пейката на „пиратите“.

Така Майорка заема 12-о място с 41 точки, докато Атлетик е на 7-ма позиция с 6 пункта повече.