Ювентус пречупи 10 от Милан на „Сан Сиро“ (ВИДЕО)

0
Милан - Ювентус
БТА

Тимът на Ювентус успя да победи Милан с 1:0 като гост в дербито от 9-ия кръг на италианската Серия А. Единственото попадение в срещата отбеляза Мануел Локатели.

Срещата започна двуостро, като не липсваха ситуации и пред двете врати. В 40-ата минута обаче Милан остана с човек по-малко, след като Малик Тиау извърши нарушение като последен в отбраната.

След почивката Юве упражни натиск и стигна до попадение в 63-ата минута, когато Локатели вкара. До края гостите съхраниха аванса си, за да вземат победата.

В класирането Милан е с 21 точки на втора позиция, докато Ювентус е трети с 20 пункта. Лидер е Интер с 22 точки.