Ювентус надигра Аталанта в необичайно време за мач

0

Ювентус спечели с 2:0 важното гостуване на Аталанта. Мачът от 34-ия кръг на Серия А започна в 12:30 часа местно време, което породи диспут в социалните мрежи относно ранното време на подобен интригуващ и възлов сблъсък.

С победата „старата госпожа“ направи много важна крачка към класиране в Шампионска лига през следващия сезон.

Британският тийнейджър Самюъл Илинг откри резултата в 56-ата минута с гол в своя дебют като титуляр. Медиите на Острова не пропуснаха да похвалят младока за чудесната му игра. Дълбоко в добавеното време сръбският голмайстор Душан Влахович оформи крайния резултат.

През второто полувреме „Бергамаските“ имаха своите шансове поне да стигнат до равенство, но Войчех Шчесни спаси удар на Тюн Копмайнерс, а след това Давиде Дзапакоста удари греда.