Джошуа излиза след полунощ, само DAZN излъчва боя

Световноизвестният боксьор Антъни Джошуа ще се изправи срещу американеца Джърмейн Франклин след полунощ. Очаква се двамата да излязат около 15 минути след началото на неделния ден.
Можете да проследите на живо рунд по рунд срещата в Nostrabet, като пряко предаване ще има единствено по платената платформа DAZN. Това е и причината нито един български канал да няма възможност да излъчва боя.
За Джошуа мачът е изключително важен, защото кариерата му е заложена на карта. Той загуби две последователни битки – от Олександър Усик. Ако допусне шокиращо поражение тази вечер, то спокойно може да остави ръкавиците на ринга още тази нощ.
Франклин пък ще генерира сериозен хонорар, макар и да се хвърля срещу най-добрия съперник в професионалната си кариера. Очакванията са за нокаут от страна на Джошуа, който се върна към познатото си сериозно тегло от около 115 килограма. За битките с Усик британецът свали килограми и това не се оказа печеливша стратегия.
Джърмейн беше в серия от 21-0 преди да загуби с разделено съдийско решение на 26 ноември миналата година от Дилиън Уайт.





























Няма коментари.