50 Free Spins БЕЗ ДЕПОЗИТ

Италия с първа победа в евроквалификациите

0
италия малта

Действащият европейски шампион Италия спечели първа победа в Група „С“ от квалификациите за ЕВРО 2024 в Германия. Селекцията на Роберто Манчини подчини Малта като гост с 2:0 и записа първи три точки, след като претърпя поражение от Англия на старта.

И двете попадения за „скуадрата“ паднаха още през първата част. Аржентинецът с италиански паспорт Матео Ретеги вкара втория си гол за националния тим на Италия в 15′, вкарвайки с глава от близко разстоние след центиране на Сандро Тонали. 12 минути по-късно Матео Песина покачи на 2:0 след нова асистенция на Тонали.

Италия заема второ място във временното класиране с три точки, докато Малта е на последната позиция с 0 точки след два изиграни мача.