Григор попадна в основната схема на турнира в Монте Карло

Снимка: Twitter
Григор Димитров се стяга за поредното си предизвикателство, което определено има сили да преодолее. Най-добрият ни тенисист попадна в основната схема на „Мастърс“-а в Монте Карло от 9 до 16 април, с който ще бъде открит сезонът на червените кортове.
Организаторите се похвалиха, че в турнира ще участват всички състезатели от Топ 20, както и на практика 45-те най-силни състезатели в момента.
В Монте Карло ще участват Новак Джокович, който ще спори за титлата с изпадналия от Топ 10 Рафаел Надал, както и Каспер Рууд, Карло Алкарас и двукратният победител в надпреварата в последните години Стефанос Циципас.





























Няма коментари.