Боил спечели Държавното за подарък на рожденика Краси Кирилов

Варненският клуб Боил триумфира с отборна купа на Държавното първенство по кикбокс в стил фул контакт. Ежегодният шампионат се проведе във Варна през уикенда.
Бойците завоюваха злаото като подарък за рождения ден на старши треньора Красимир Кирилов, който благодари на всички състезатели на клуба, както и на треньорския екип в лицето на Христо Калчев, Жельо Димов, Здравко Василев и Неделчо Топалов. Пред Nostrabet преди дни Кирилов сподели впечатленията си от представянето на своя възпитаник Теодор Христов на мега галата GLORY 89. Освен на международна – отборът показва класа и на домашна сцена.
Първото място беше заслужено с 11 златни, 7 сребърни и 6 бронзови отличия. Втори се нареди друг варненски тим – Вокил, с 9 златни, 2 сребърни и 2 бронзови медала. Почетната стълба допълни Шуменска крепост със своите 7 шампиони, 4 втори места и 2 трети.
Златните отличия за традиционно силните шуменци донесоха Манол Методиев (до 30 кг при децата до 9-10 години), Никол Мартинова (45 кг) и Хелин Хасан (51 кг) при момичетата на 13-14 години, Лъчезар Димитров (81 кг при юношите младша възраст), Йолина Димитрова (65 кг при девойките старша възраст), Виктор Ганчев (67 кг при мъжете) и Хасан Алпер (75 кг при мъжете).
Сребърни медали завоюваха Тимур Тасинов (33 кг) и Даниел Стефанов (39 кг) при децата на 9-10 години, Иван Димитров (33 кг) при децата на 11-12 години, Габриела Василева (60 кг) при момичетата на 13-14 години. Бронзови медали получиха Димитър Димитров (36 кг) при децата на 11-12 години и Джихан Сузан (51 кг) при момчетата на 13-14 години.





























Няма коментари.