50 Free Spins БЕЗ ДЕПОЗИТ

Болоня с рутинна победа над Специя (ВИДЕО)

0
Болоня

Болоня записа победа с 2:0 у дома над Специя в мач от 20-ия кръг на Серия „А“. Домакините стигнаха рутинно до успеха, след като бяха по-добри през цялото време. За гостите това бе първи мач без българския национал Петко Христов, който бе пратен под наем във Венеция.

Мачът бе вял и без много положения пред вратите. За цялото първо полувреме се запомни само едно положение, но то бе гол. В 37-ата минута Щефан Пош намери топката с хубаво воле и прониза вратаря на Специя.

Втората част беше подобна на първата, като домакините стигнаха до още едно попадение. Рикардо Орсолини се разписа с мощен шут, след като беше изведен сам срещу вратаря.

Болоня се изкачи до 9-ата позиция в класирането с 26 точки, докато Специя се свлече на 16-ото място с 18 точки.