Влахович измъкна Ювентус на „Бенито Стрипе“

0
Душан Влахович
Снимка: Twitter.com/JuventusFC

Ювентус спечели трудно гостуването си на Фрозиноне с 2:1 в мач от 17-ия кръг на италианската Серия А.

Кенан Йълдъз изведе напред торинци при дебюта си като титуляр в 12-ата минута. Голът на младока беше неутрализиран в 51-ата минута, когато Фрозиноне възстанови паритета чрез Хайме Баес Стабиле.

Появилият се като резерва Душан Влахович оформи крайното 2:1 в 81-ата минута, а пък негово друго попадение беше отменено след преразглеждане от ВАР в 89-ата.

По този начин Юве се доближи на точка от лидер Интер, който обаче има да изиграе своя мач от кръга по-късно днес.

Фрозиноне пък остава на 14-о място в подреждането.