В Левски скочиха за дузпа – имаше ли такава? (ВИДЕО)

0
Левски - Берое
LAP

Отборите на Левски и Берое играят при резултат 0:0 след 45 минути на стадион „Георги Аспарухов“ в среща от 27-ия кръг на Първа лига.

„Сините“ имаха претенции за дузпа в 33-ата минута. Тогава Рикардиньо опита задна ножица, а ударът му се удари в ръката на съперников играч.

Футболистът на Берое обаче бе прибрал ръката си към тялото и трудно можеше да бъде отсъдена дузпа. Нито главният съдия, нито ВАР видяха основания за отсъждане на такава.

Припомняме, че Левски получи дузпа и в предишния кръг – срещу ЦСКА, която бе пропусната от Ивелин Попов.