Универсалният боец Вион заменя Юга в халфовата линия

0
ЦСКА Черно море Тибо Вион
Lap.bg

Универсалният боец на ЦСКА Тибо Вион ще запише първите си минути с екипа на „червените“ през този сезон.

Французинът изтърпя наказание в първите два шампионатни мача на ЦСКА, но сега ще замени Амос Юга в предмостието на защитата.

Централноафриканецът се контузи в двубоя на 31-кратния шампион срещу Крумовград и записа само 45 минути. Бе заменен на почивката от Станислав Шопов.

През миналия сезон Вион бе най-ползвания играч от Саша Илич в „червения“ състав.

Той се отчете със солидно представяне и записа куп асистенции от статични положения.

Вион ще си партнира в средата на терена с един от Джонатан Линдсет и Марселино Кареасо, както и Тобиас Хайнц.

Двубоят със Сепси е с начален час 20:00 на стадион „Българска армия“, а на трибуните се очаква да има над 12 000 души.