Тотнъм продължи агонията на богаташите от Челси

0

Тотнъм победи Челси с 2:0 в лондонското дерби от кръга в английската Висша лига. Това е пореден звучен шамар за скъпата селекция на „сините“.

Домакините вкараха чрез Оливър Скип, който отбеляза дебютния си гол в началото на второто полувреме и Хари Кейн в 82-ата минута.

За пореден път през сезона Челси ползва изключително лоша игра и няма да е странно, ако мениджърът Греъм Потър се прости с поста си. Лондончани взеха селекция за над 600 милиона паунда тази година.

Победата пък утвърди Тотнъм в Топ 4 и „шпорите“ вече са с 45 точки. Челси остава десети с 31 т.