Страхотен Байерн победи Манчестър Юнайтед в голово шоу (РЕЗУЛТАТИ)

0
Байерн
Снимка: Сайт на УЕФА

Отборът на Байерн стартира успешно в Шампионска лига, след като победи Манчестър Юнайтед с 4:3 в приятен за окото мач от Група А в Мюнхен.

Резултатът откри Льорой Сане в 28-ата минута с удар с левия крак, след който и вратарят на гостите Онана не се намеси добре. Четири минути по-късно Серж Габри удвои.

Видео вижте ТУК

В 49-ата минута Расмус Хойланд намали, но в 53-тата Хари Кейн върна аванса на домакините след точно изпълнена дузпа.

Към края двата отбора реализираха още три попадения. Първо Каземиро бе точен в 87-ата минута, но във втората минута на добавеното време 18-годишният Матис Тел се разписа по красив начин за 4:2. В 95-ата минута отново Каземиро бе най-съобразителен в пеналта и фиксира крайния резултат – 3:4.

За Байерн, който уцели и три греди, това бе 14-та поредна победа в груповата фаза в последните 6 години.

Резултати от другите късни срещи:

Група В: Арсенал – Айндховен 4:0 – Букайо Сака, 8, Ленардо Тросар, 20, Габриел Жезус, 38, Мартин Йодегор, 70

Севиля – Ланс 1:1 – Лукас Окамос, 9/Анджело Фулгини, 24

Група С: Брага – Наполи 1:2 – Брума, 94/45+1 – Джовани ди Лоренцо, 88 – Сикой Ниакате, автогол

Група D: Бенфика – Залцбург 0:2 – Роко Симич, 15 от дузпа, Оскар Глоуш, 51

Реал Сосиедад – Интер 1:1 – Брайс Мендес, 4/Лаутаро Мартинес, 87