Станислав Иванов върна Арда към победите (ВИДЕО)

0
Станислав Иванов
Официален сайт на Арда

Отборът на Арда (Кърджали) се върна на победния път, след като надви Хебър в Пазарджик с минималното 0:1 като гост в среща от 27-ия кръг на Първа лига.

Единственото попадение в срещата отбеляза бившият футболист на Левски Станислав Иванов, който се разписа в 45-ата минута след асистенция на Тунгара.

През втората част не се стигна до повече попадения и Арда записа първи успех след четири поредни мача без победа. Тимът заема осмо място с 39 точки, а Хебър остава на предпоследното 15-о място със 17 точки.

В следващия кръг Арда домакинства на Ботев Враца, а Хебър гостува на Локомотив София.