50 Free Spins БЕЗ ДЕПОЗИТ

Словения вкара само два на Сан Марино

0
словения

Националният отбор на Словения постигна очаквана победа над Сан Марино във втората си квалификация от Група „Н“ за европейското първенство догодина. Избранниците на Матяз Кек победиха гостуващия тим на Сан Марино само с 2:0, въпреки че отправиха 18 изстрела по посока на Елиа Бенедетини, само 5 от които бяха в очертанията на вратата му.

Словенците трябваше да чакат чак до началото на второто полувреме, за да открият резултата. Това стори Бенджамин Сеско в в 56′, а крайният резултат бе оформен 4 минути по-късно след автогол на Роберто Ди Майо. Селекцията на Фабрицио Константини не отправи нито един точен удар към вратата на домакините и не изпълни нито един корнер.

Словения записа втори успех по пътя си към Германия и седи на върха в групата си с 6 точки, докато Сан Марино е на последно място без точка.