Славия обърна бивш тим на Благо Георгиев за финал на лагера си

0
Славия - Оренбург
Facebook.com

Отборът на Славия записа победа в последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. „Белите“ се наложиха с 2:1 над руския Оренбург, където преди време се подвизаваше един от знаковите играчи на столичани – Благой Георгиев.

Руският тим поведе след четвърт час игра. Тогава Людовик Соарес игра с ръка в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. От бялата точка Николай Титков бе точен за 0:1.

Галин Иванов, Славия - Оренбург

Славия изравни няколко минути по-късно. Крилото Тони Тасев открадна топката от вратаря на Оренбург и се разписа за 1:1, наказвайки фрапантната неточност от страна на стража.

Още 23-ата минута обратът бе факт. Славия вкара за 2:1 чрез Крис Добрев. Бившият играч на Порто и Ботев Пловдив напредна по левия фланг и с техничен изстрел намери мрежата на противника.