Шуменска крепост вдигна купата на Държавното в Нова Загора

Шуменска крепост триумфира с отборната купа от Държавното първенство по кикбокс в стил К-1. Надпреварата се проведе в зала „Младост“ (Нова Загора), като организаторите получиха много високи оценки.
Възпитаниците на Галин Методиев спечелиха 5 златни, 4 сребърни и 2 бронзови медала, което им стигна да се наредят пред втория Вокил, който миналия месец спечели Държавното в стил лоу кик, провело се на шуменска територия. Трети се наредиха два клуба – Патриот Дупница и Спартак Пазарджик.
Шампиони от Крепостта станаха Александра Христова, Йолина Димитрова, Атанас Атанасов, Мирослав Атанасов и Димитър Стоянов. Сребърни отличия взеха Габриел Чергански, Хелин Хасан, Габриела Василева и Полина Галинова. С бронз пък са Павлина Димитрова и Добромир Петров.
„Турнирът мина без напрежение, а най-важното е, че отново нямаме контузени състезатели”, Методиев сподели пред колегите от „Радио Шумен“.
В съботния ден пък асът Мариян Петков също зарадва отбора с победата си над Христо Калайджиев, осигурила му място в националния отбор при 86-килограмовите (лоу кик).
Очаквайте подробности!
Квалификации:
Полуфинали:
Финали:





























Няма коментари.