Сасуоло се разправи и с Аталанта

0
Сасуоло Аталанта

Сасуоло взе още една значима победа. „Неровердите“ сломиха Аталанта с 1:0 само седмица след унижението над Милан с 5:2 насред „Сан Сиро“.

Така опасната зона е още по-далеч за Доменико Берарди и компания, които вече се намират на 15-ата позиция с 23 точки.

Единственият гол в мача бе дело на Арман Лауриен в 55-ата минута. Крилото материализира асистенция на Маркиза и не остави шанс на Мусо.

Сблъсъкът тръгне кошмарна за гостите след 30-ата минута, когато Йоаким Маеле си изкара директен червен картон. „Нерадзурите“ довършиха мача с 9 души, защото в края и Луис Муриел напусна към душовете.

В следващия кръг Сасуоло гостува на Удинезе, докато има изключително важен двубой срещу Лацио.