С Меси и Мбапе: ПСЖ пак се сгромоляса срещу Рен (ВИДЕО)

0
ПСЖ - Рен Лионел Меси
БТА

Шампионът на Франция Пари Сен Жермен допусна шокираща загуба от Рен с 0:2 като домакин в мач от 28-ия кръг на Лига 1.

Лионел Меси и Килиан Мбапе изиграха пълни 90 минути за ПСЖ, но не помогнаха на своя тим да избегне поражението.

ПСЖ - Рен Килиан Мбапе

Токо Екамби откри резултата за Рен в края на първото полувреме, а след почивката Калимуендо удвои аванса на гостите.

ПСЖ не показа никаква реакция и допусна втора загуба от Рен и общо четвърта през сезона в Лига 1.

Парижани остават начело на Лига 1 с 66 точки – с 9 пред втория Олимпик Марсилия. Рен е пети с 50 пункта.