Резултати от ШЛ: Пари Сен Жермен се разправи с Милан

0
Пари Сен Жермен

Френският шампион Пари Сен Жермен разби с 3:0 италианския гранд Милан. С този успех парижани събраха 6 точки в групата в Шампионска лига от три изиграни мача. „Росонерите“ остават с два пункта след двете нулеви равенства срещу Нюкасъл и Борусия Дортмунд.

„Свраките“ са с 4 пункта, с толкова са и „жълто-черните“ – двата тима са на втора и трета позиция съответно, а тази вечер вестфалци надвиха „джордитата“ с 1:0.

Иначе, след първия половин час на „Парк де Пренс“ „принцовете“ се превърнаха в пълен доминант на терена. Първо Килиан Мбапе в 35-ата минута, когато залъга Фикайо Томори и стреля в близкия ъгъл на Майк Менян за 1:0.

В началото на второто полувреме гол на Усман Дембеле бе отменен заради фал в центъра на терена, ала минути по-късно Рандал Коло Муани от близко разстояние покачи на 2:0.

Краят на двубоя донесе още един гол във вратата на „Дявола“. Автор на попадението стана влезлият от пейката Канг Ин Лий.