Реал продължава без грешка в ШЛ и без Белингам (РЕЗУЛТАТИ)

0
Реал Мадрид Винисиус
Снимка: БТА

Реал Мадрид победи Спортинг Брага с 3:0 в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Шампионска лига. На своя „Сантиаго Бернабеу“ испанците доминираха изцяло в мача и продължават перфектната си серия в тазгодишното издание на турнира.

Старши треньорът Карло Анчелоти даде почивка на голямата си звезда в момента – Джуд Белингам.

Головете бяха дело на Браим Диас (27), Винисиус (58) и Родриго (60). Преди това португалците пропуснаха дузпа в 4-ата минута. Тогава изпълнението на Алваро Джало не беше достатъчно добро и Андрий Лунин отрази истрела.

С този успех Реал събра 12 точки и си осигури класиране за осминафиналите, докато Брага остана с актив от 3т.