Inbet Inbet Inbet Inbet

Реал Мадрид разкъса последния в Испания (ВИДЕО)

0
Карим Бензема

Действащият шампион на Испания Реал Мадрид постигна категорична победа над последния в Ла Лига Елче. „Кралете“ надиграха опонента си с 4:0 като домакин в мач от 21-вия кръг.

Реал, който спечели Световното клубно първенство миналата седмица, се завърна към победите в първенството след много силно първо полувреме. През него Марко Асенсио успя да вкара истински шедьовър, а Карим Бензема добави два гола от дузпи.

След почивката Реал свали оборотите, но пък успя да вкара още един гол в края на мача, когато Лука Модрич се разписа.

Победата успя да скъси разликата до лидера Барселона на осем точки. „Белите“ имат 48 пункта срещу 56 за каталунците. Елче пък остава на последното 20-о място с едва 9 пункта.