ПСЖ не успя да бие Ал Насър и Роналдо в контрола (СНИМКИ)

0
Пари Сен Жермен - Ал Насър
БТА / BTA

Френският шампион Пари Сен Жермен не успя да победи саудитския Ал Насър в контрола, играна в японския град Осака. За жалост на зрителите по трибуните срещата завърши без попадения при резултат 0:0.

За парижани играха новите попълнения Милан Шкриниар, Люка Ернандес, Шер Ндур, Марко Асенсио и Мануел Угарте. Както е известно, френският отбор не взе в състава за турнето в Азия звездата си Килиан Мбапе, но в игра като резерва влезе брат му Етан. Интересно бе, че друга звезда на тима – Неймар, изгледа цялата среща от резервната скамейка.

Иначе, Кристиано Роналдо започна мача като централен нападател за Ал Насър и бе заменен в 65-ата минута. За саудитския отбор минути записаха още новите попълнение Марсело Брозович и Секо Фофана.

В 22-ата минута младият играч на ПСЖ – Ноа Лемина излезе очи в очи с вратаря на саудитците – Ал Акиди и стреля с левия крак, но стражът изби топката в корнер.

Пет минути преди почивката Роналдо отправи мощен удар към вратата на французите, но Джанлуиджи Донарума направи впечатляващо спасяване.

В края на първото полувреме португалецът опита акробатично изпълнение със задна ножица. Атрактивното му отиграване обаче не доведе до точен изстрел към вратата на Пари Сен Жермен.

През втората част бяха направени много смени, темпото на игра спадна и закономерно голови ситуации липсваха.